Otto Eckert
(1910 - 1995)

Mísa na ovoce

porcelán, malováno, glazováno

Ø 32 cm

#222148

Úvozem
olej na plátně
v 100 ✕ š 85 cm

rámováno

Grafický list ze Série X
suchá jehla,1970
v 64 ✕ š 49 cm

rámováno, zaskleno, 4/20

Léto
papírový reliéf, zlacenoé,2009
v 22, 5 ✕ š 12 cm

Velká loď
barevná litografie,1959
v 38 ✕ š 28 cm

Publikováno: č. soupisu 640 | rámováno, pasparta, zaskleno

Pohled na New Yorskou burzu
serigrafie
v 53 ✕ š 71 cm

nerámováno, volně loženo, autorský tisk

Karavana
suchá jehla,1948
v 23, 5 ✕ š 31, 5 cm

rámováno, zaskleno

kombinovaná technika na papíře,1994
v 30 ✕ š 42 cm

nerámováno

Pivrncovo šťastný desátý
kombinovaná technika na papíře,2009
v 52 ✕ š 40 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Malá pozornost
olej na sololitu,1991
v 45 ✕ š 40 cm

Provenience: na zadní straně štítek z Díla | rámováno

olej, zlacenka na plátně
v 77 ✕ š 61 cm

rámováno, malba mírně poškozena, místy krakeláž

Joe mezi piráty
kvaš na papíře,1938
v 29 ✕ š 27, 5 cm

kombinovaná technika na kartou
v 38, 5 ✕ š 52 cm

Prsíčka
v 25 ✕ š 20 cm

nerámováno

Venkovská chalupa
olej na plátně,1935
v 50 ✕ š 70 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Pozdní sběr v krajině pod Pálavou
akryl na plátně, fixováno na překližce,2019
v 75 ✕ š 100 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno

Rybáři
olej na plátně
v 90 ✕ š 90 cm

rámováno, malba mírně poškozena, krakeláž

Žně
olej na kartonu
v 35 ✕ š 50 cm

rámováno

Kopání brambor
olej na plátně
v 69 ✕ š 82 cm

Flóry
olej na plátně,50. léta 20. století
v 69 ✕ š 99 cm

Vinobraní
pastel na papíře,1913
v 55 ✕ š 44 cm

rámováno, zaskleno