Kamil Kubík
(1930 - 2011)

Pohled na New Yorskou burzu

serigrafie

v 53 ✕ š 71 cm

nerámováno, volně loženo, autorský tisk

#222354

Nadzvukový letoun
olej na sololitu,1962
v 37 ✕ š 59 cm

rámováno

Ruce
v 14, 5 ✕ š 15 cm

Provenience: bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | reliéf

Zdatní chlapci
kvaš, běloba na papíře,1944
v 24,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: nesignováno

Publikováno: Vopravil, J.S. - Prošek, F.: Zdatní chlapci Nakladatelství G. Petrů - první vydání (r.1944) | nerámováno, volně loženo, celostránková ilustrace ke knize Zdatní chlapci

Anděl
v 20 ✕ š 13, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Anička, skřítek a slaměný Hubert
barevná litografie,1975
v 37 ✕ š 25, 5 cm

pasparta, zaskleno, 196/200

Odpočinek
olej na dřevě,1918
v 25 ✕ š 35 cm

rámováno

Keukenhof
akryl na plátně,1997
v 95 ✕ š 125 cm

rámováno, plátno mírně poškozeno

Orfeus
v 37, 5 ✕ š 38 cm

Provenience: konzultováno s MgA. Jakubem Grecem, bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | rámováno, pasparta, zaskleno, 2/6

Figura
serigrafie,2002
v 43 ✕ š 36 cm

100/100

List ze Šternberka
barevný lept na papíře,1980
v 43 ✕ š 33 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, 6/14

Můj anděl
barevná serigrafie
v 29, 5 ✕ š 21 cm

nerámováno, 176/200

Fotograf
kombinovaná technika na papíře,1946
v 46 ✕ š 30, 5 cm

rámováno, zaskleno

olej na kartonu
v 49, 5 ✕ š 65 cm
Signatura: PD

rámováno, rám mírně poškozen

olej na plátně, fixováno na kartonu,1927
v 28, 5 ✕ š 40 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Na dostizích
olej na plátně,1968
v 66 ✕ š 80 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Maják na konci světa
kombinovaná technika na papíře,1986
v 40, 5 ✕ š 30, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Kopání brambor
olej na plátně
v 69 ✕ š 82 cm

Rybářská ulice
olej na plátně
v 60 ✕ š 81 cm

Noční hlídka
v 33, 5 ✕ š 40 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Studie
tuš na papíře,1964
v 41 ✕ š 26, 5 cm

nerámováno