Výkop
keramika, malováno, glazováno,1978
v 12 cm

Provenience: současným majitelem získáno přímo od autora

Mapa Plutonie
v 20 ✕ š 30 cm

nerámováno

Pelé - MS v kopané, Mexiko
kombinovaná technika na papíře,1970
v 27 ✕ š 20, 5 cm

nerámováno

Maiselova ulice
lept na papíře,1983
v 20, 5 ✕ š 14, 5 cm

nerámováno

Sedící dívka
kvaš na papíře,1901
v 37 ✕ š 30 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Začíná podzim
tempera na papíře,1958
v 39 ✕ š 59 cm

Provenience: z pozůstalosti autora | Vystavováno: říjen - listopad 1972, oblastní galerie v Liberci, č. katalogu 2 | rámováno, pasparta, zaskleno, rám mírně poškozen

Honba za trofejí
v 36 ✕ š 28 cm
Signatura: nesignováno

nerámováno

Tuhá zima
olej na kartonu,1942
v 31 ✕ š 35 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno

Maxipes Fík
barevná litografie,2021
v 59 ✕ š 84 cm

nerámováno, 26/200

Prodejce knih u Notre-Damu
v 34 ✕ š 31, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

v 16 ✕ š 24 cm

Publikováno: Právní rádce, č. 7, str. 18 | nerámováno

Odpolední procházka
akvarel na papíře,1961
v 20 ✕ š 32, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno