Otakar Číla
(1894 - 1977)

Pytlák se zajícem

olej na desce

v 50 ✕ š 37, 5 cm

rámováno, malba mírně poškozena

#244751

Květen
akvarel, tuš na papíře
v 19 ✕ š 19 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním UV sklem

Matka u Seiny
litografie,1915
v 56 ✕ š 35 cm

rámováno

Miloš Kopecký se svým psem
olej na plátně
v 34, 5 ✕ š 32 cm

Provenience: z pozůstalosti Miloše Kopeckého | rámováno

Náměstí v Jičíně
akvarel na papíře
v 23 ✕ š 15 cm

rámováno, zaskleno

Ptáček
v 9 cm
Signatura: neznačeno

Provenience: číslo katalogu 9598, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem, přiložen certifikát autorství | původní stav

Sakrální motiv
v 46 ✕ š 55 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, zaskleno

Notre-Dame ráno
barevný lept,1928
v 32 ✕ š 38 cm

rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, původní stav, 229/310

Přezimování
suchá jehla,1968
v 41 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno UV antireflexním sklem

Hudební motiv
kombinovaná technika na sololitu,1990
v 26 ✕ š 26 cm

rámováno

Na kouli
olovo, zlato, mramor,1993
v 58, 3 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | původní stav, výška včetně mramorového plintu 61 cm

Romantická krajina s řekou
olej na dřevě
v 39, 5 ✕ š 33, 5 cm

Provenience: 50. - 60. léta 19. století | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Dar země a nebes
bronz, mramor
v 33, 5 cm

původní stav, výška vč. mramorového podstavce 39 cm

Nahoru a dolů
v 52, 5 ✕ š 68, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 81/91

barevné laky na sololitu
v 30 ✕ š 40 cm

rámováno, původní stav

Jablko
olovo,1972
v 19, 7 ✕ š 19, 5 cm

Vitráž VIII
kombinovaná technika na papíře,1972
v 29 ✕ š 60 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: ze sbírky spisovatele Ing. Karla Vavřínka, který se zasloužil o vydání řady Almanachů českých šlechtických a rytířských rodů, přímý dar od autora | rámováno, zaskleno

Chlapec na kole
suchá jehla,1936
v 19, 5 ✕ š 14, 8 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 83/200

Trilek
suchá jehla,1988
v 29, 5 ✕ š 19, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, varianta s kresbou 1/1

Západ nad řekou
olej na sololitu
v 18 ✕ š 27, 5 cm

rámováno

Jen tak
v 19, 5 ✕ š 19 cm

rámováno, zaskleno