Vladimír Erlebach
(1934 - 2018)

Rivalové

v 96 ✕ š 67 cm

nerámováno

#234350

Květen
akvarel, tuš na papíře
v 19 ✕ š 19 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním UV sklem

olej na sololitu,1948
v 42 ✕ š 48 cm

rámováno

Mariánka
cement, barva, zlaceno,1994
v 248 cm
Signatura: neznačeno

Provenience: kladně posouzeno Nadačním fondem Kmentová Zoubek, certifikát bude dodatečně přiložen | autor vytvořil plastiku pro hotel Butterfly v Mariánských Lázních, vzhledem k velikosti je možné ji vidět pouze po předchozí telefonické domluvě (601 344 355), mírně poškozeno

Šohaj
olej na plátně
v 46 ✕ š 40 cm

rámováno

Matka u Seiny
litografie,1915
v 56 ✕ š 35 cm

rámováno

Strukturální grafika
kombinovaná technika, mrázovka, monotyp,1974
v 29, 5 ✕ š 56 cm

rámováno

Ptáček
v 9 cm
Signatura: neznačeno

Provenience: číslo katalogu 9598, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem, přiložen certifikát autorství | původní stav

Notre-Dame ráno
barevný lept,1928
v 32 ✕ š 38 cm

rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, původní stav, 229/310

Přezimování
suchá jehla,1968
v 41 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno UV antireflexním sklem

Romantická krajina s řekou
olej na dřevě
v 39, 5 ✕ š 33, 5 cm

Provenience: 50. - 60. léta 19. století | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Zuzanka's Night Window
kolorovaná fotografie,1976
v 20, 5 ✕ š 25, 3 cm

Provenience: přiložen autorský certifikát | nerámováno, #145

Večer
olej na plátně
v 88, 5 ✕ š 93 cm

Provenience: na zadní straně štítek z Díla | rámováno, původní stav

barevné laky na sololitu
v 30 ✕ š 40 cm

rámováno, původní stav

Muž v cylindru
pastel
v 58 ✕ š 42 cm

rámováno, zaskleno

Dar země a nebes
bronz, mramor
v 33, 5 cm

původní stav, výška vč. mramorového podstavce 39 cm

Trilek
suchá jehla,1988
v 29, 5 ✕ š 19, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, varianta s kresbou 1/1

Chovatelka
olej na plátně,1987
v 60 ✕ š 40 cm

Nahoru a dolů
v 52, 5 ✕ š 68, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 81/91

Děti
v 11 ✕ š 9 cm

rámováno, zaskleno

Vitráž VIII
kombinovaná technika na papíře,1972
v 29 ✕ š 60 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: ze sbírky spisovatele Ing. Karla Vavřínka, který se zasloužil o vydání řady Almanachů českých šlechtických a rytířských rodů, přímý dar od autora | rámováno, zaskleno