František Hudeček
(1909 - 1990)

Noční chodec

dřevoryt

v 12, 5 ✕ š 8, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

#210244

Bojovník
barevná litografie,1971
v 42 ✕ š 26, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 53/200

Zasněná
olej na překližce,1946
v 27, 5 ✕ š 41 cm

Provenience: konzultováno a kladně posouzeno Stanislavem Doležalem | rámováno, 4/8

Od někud někam
akryl na plátně,2021
v 100 ✕ š 100 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: dílo z ateliéru autorky | nerámováno, popis autorky: "Vše je protkáno milionem vlásečnic, žil a tepen. Kořeny splétají džungli chodeb a tunelů. Svět je přeplněn pavučinami kabelů a potrubí, toky signálů a neviditelných sítí vytvářejí nás a náš svět. Někdy je vidíme a někdy ne."

Au 986/1000,1768
Ø 21, 8 mm / 3, 47 g

poškozeno

Ilustrace z časopisu "Kvítko z čertovy zahrádky"
tuš, běloba na papíře,28. 4. 1929
v 8, 3 ✕ š 12, 5 cm
Signatura: na zadní straně, autorské razítko

Provenience: bude přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Pavly Pečinkové, CSc. | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, ročník IV., číslo 18

tuš, běloba na papíře,15. 1. 1928
v 7, 9 ✕ š 16 cm

Provenience: bude přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Pavly Pečinkové, CSc. | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, roč. III, číslo 3

Bruslení
olej na plátně,1920
v 65 ✕ š 80, 5 cm

rámováno, malba mírně poškozena

Au 917/1000,1851
Ø 30 mm / 17, 93 g

mírně poškozeno

kombinovaná technika na papíře,2008
v 32, 5 ✕ š 35 cm

rámováno, zaskleno

olej na kartonu
v 24, 5 ✕ š 32 cm
Signatura: tužkou vpravo dole

rámováno, mírně poškozeno

Motiv z Manhattanu
v 65 ✕ š 49 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem

AT
suchá jehla na papíře,1979
v 25, 5 ✕ š 11, 5 cm

Publikováno: Libor Šteffek: Kamil Lhoták, Grafické dílo, Praha 2015, str.360 | rámováno, pasparta, zaskleno, 14/15

Do kopce (Nerudova ulice)
olej na plátně,1980
v 28 ✕ š 23, 5 m

rámováno

Ø 39, 5 mm / 13, 96 g
Pohled na Trosky
olej na kartonu
v 47 ✕ š 60 cm

rámováno, zaskleno

Dvě dívky
v 60 ✕ š 44, 5 cm

nerámováno, volně loženo

Burza, Paříž
lept na papíře,1912
v 19, 5 ✕ š 23 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, č. 51

Astrologie
v 42, 5 ✕ š 25 cm

olej na plátně,1912
v 70 ✕ š 82 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Skládka
olej na sololitu,1976
v 7 ✕ š 10, 5 cm