Vlastimil Beneš
(1919 - 1981)

Skládka

olej na sololitu

1976

v 7 ✕ š 10, 5 cm

#210131

Havíř z Orlové
olej na kartonu, kresba tužkou,1913
v 33 ✕ š 20, 5 cm

Provenience: ze soukromé sbírky | Publikováno: Oldřich Blažíček (1887 - 1953) Život a dílo, Soupis díla | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, v soupise číslo 79

Bogat, pohanský pohlavár
kombinovaná technika na papíře,2. pol. 20. století
v 39 ✕ š 21, 5 cm

nerámováno

asambláž,1962
v 69 ✕ š 52 cm

Jan Žižka
bechyňská keramika
v 63, 5 ✕ š 60 cm

mírně poškozeno

kombinovaná technika na papíře,1944
v 58 ✕ š 48 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Au 986/1000,1932
Ø 19, 75 mm / 3, 49 g

zažloutlé skvrny, rýhy

Balkánec
olej na plátně,1928
v 61 ✕ š 47 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Kampa
olej na kartonu
v 62 ✕ š 72 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny, výtěžek z obrazu bude poukázán Židovské obci v Praze

Bojovník
barevná litografie,1971
v 42 ✕ š 26, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 53/200

Svratecká ulička
olej na kartonu
v 35 ✕ š 50 cm

Z cyklu Hlavy
kombinovaná technika na papíře,1987
v 28, 5 ✕ š 20 cm

pasparta, zaskleno, mírně poškozeno

Au 917/1000,1919
Ø 22 mm / 7, 3 g

mírně poškozeno

Au 987/1000,1929
Ø 27 mm / 12 g

Bruslení
olej na plátně,1920
v 65 ✕ š 80, 5 cm

rámováno, malba mírně poškozena

Do prostoru
akryl na plátně,6/2020
v 100 ✕ š 80 cm

nerámováno

lak na sololitu,1991
v 38 ✕ š 69 cm

Zimní sv. Vít
olej na plátně, fixováno na sololit,1991
v 69 ✕ š 50 cm

rámováno

kombinovaná technika na papíře,1972
v 20, 5 ✕ š 30, 5 cm

rámováno, zaskleno

Dvě dívky
v 60 ✕ š 44, 5 cm

nerámováno, volně loženo

Ilustrace z časopisu Pionýr (ročník 20), Gerstäcker, F.: Pro barvu kůže
kvaš na papíře,1972
v 38, 5 ✕ š 27, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno