Křesťanská láska podle Bernarda Luini

1982

v 66 ✕ š 49, 5 cm

rámováno, zaskleno, 7/70

#233950

Hoši od Bobří řeky
tuš, akvarel na papíře,okolo roku 2000
v 27 ✕ š 35 cm

pasparta, zaskleno, původní stav, Sluneční zátoka Jaroslava Foglara

Císařovna Sabina Poppaea
koláž,1995
v 25 ✕ š 24, 5 cm

rámováno v autorské kazetě, zaskleno

5 x ilustrace
v 18 ✕ š 14 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Hlava ženy s padajícími vlasy
papírový reliéf, zlaceno,1984
v 36 ✕ š 35, 5 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, 19/25

Ilustrace k Dubrovnické trilogii
v 17, 5 ✕ š 11, 5 cm

Provenience: na zadní straně autorský štítek | Publikováno: Ivo Vojnović: Dubrovnická trilogie, Praha: SNKLHU, 1960 | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, původní stav

Objemy bolesti
kombinovaná technika na desce,1966 - 67
v 130 ✕ š 72, 5 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy, na zadní straně autorský přípis, mimořádné dílo autora | původní stav

koláž, tuš na papíře
v 26, 5 ✕ š 37 cm

nerámováno

Chmurný den
akvarel na papíře,1945
v 36 ✕ š 44 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Paysage de Fos-sur-Mer
akvarel na papíře
v 49 ✕ š 63 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, původní stav

2 x obraz, Dívčí akt
v 20 ✕ š 12 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 96/150 a 89/150

Dívka s dekoltem plným růží
litografie,1944
v 29, 5 ✕ š 19, 5 cm

nerámováno, zažloutlý papír

Extaze
olej, litý email na plátně,1964
v 73 ✕ š 92 cm

Provenience: na zadní straně štítek autora, získáno z ateliéru autora | rámováno, původní stav, z cyklu Návraty, v roce 2020 restaurováno

Karel IV.
tužka na papíře,okolo roku 1960
v 45 ✕ š 33 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: na zadní straně razítko z pozůstalosti autora, ověřeno synem, Janem Trnkou | rámováno, pasparta, zaskleno, kresba pro pamětní diplom Karlovy univerzity udělovaný významným absolventům

Hnědé auto
barevná litografie,1944
v 26 ✕ š 39 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, zkušební tisk

Na rybníce
olej na plátně,1934
v 62 ✕ š 75 cm

rámováno, rám mírně poškozen, obraz odborně vyčištěn

Old Surehand 2
tuš na papíře,před 1985
v 28 ✕ š 19 cm

Publikováno: Karel May: Old Surehand - II. díl, Nakladatelství Olympia - první vydání (r.1985) | rámováno, pasparta, zaskleno UV antireflexním sklem

Automobil
olejová tempera na kartonu,1908
v 44 ✕ š 55 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, původní stav

Po dešti na Staroměstském náměstí
olej na plátně
v 95 ✕ š 96 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Bente - velký formát
olej na plátně,1988
v 100 ✕ š 100 cm

Provenience: kladně posouzeno Galerií Gema | rámováno, původní stav

Májová pobožnost
olej na kartonu
v 60 ✕ š 80 cm

Provenience: na zadní straně potvrzení pravosti od M. Duchka | rámováno, mírně poškozeno, původní stav