Jaroslav Šetelík
(1881 - 1955)

Pohled na Prahu

olej na plátně

v 70 ✕ š 130 cm

rámováno, rám mírně poškozen, restaurováno

#233911

Abstraktní malba
olej na plátně,1994
v 40 ✕ š 30 cm
Signatura: na zadní straně s věnováním

nerámováno, původní stav

Vábení
vosková technika na sololitu,1970
v 46, 5 ✕ š 60 cm

Provenience: na zadní straně autorský štítek | rámováno, rám mírně poškozen, původní stav

Trosky
kombinovaná technika na papíře,1984
v 48 ✕ š 37, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Osvobozená domácnost
v 17 ✕ š 30 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Představení
olej na sololitu,1997
v 26 ✕ š 19 cm

Provenience: na zadní straně přípis autorky | rámováno

Napálený čert
tempera na ručním papíře,1943 - 1944
v 42 ✕ š 29 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: na zadní straně razítko z pozůstalosti autora, ověřeno synem, Janem Trnkou | rámováno, pasparta, zaskleno, barevná skica k ilustraci ke knize J. Horáka České pohádky

Bente - velký formát
olej na plátně,1988
v 100 ✕ š 100 cm

Provenience: kladně posouzeno Galerií Gema | rámováno, původní stav

Veselá krajina
olej na dřevě
v 35 ✕ š 51 cm

rámováno, rám poškozen, zaskleno, původní stav

v 40 ✕ š 30 cm

Provenience: číslo katalogu 6823 posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem | rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen

Marie
olovo, zlato,1995
v 16 ✕ š 16 cm

Drobnosti
olej na plátně,2004
v 150 ✕ š 140 cm

Provenience: na zadní straně autorský přípis | rámováno autorskou lištou, mírně obtisknutý vypínací rám

Zámecké schody
v 31, 5 ✕ š 20 cm

rámováno, rám mírně poškozen, původní stav, autorský tisk

Sadař / Podzim
olej na plátně,1941
v 70 ✕ š 52 cm

Publikováno: Dílo je publikováno v malířově monografii z roku 2005/ autor Vladimír Prokop/ na straně 27. Vydalo Gallery | rámováno, rám mírně poškozen, původní stav

Koně
tuš, akvarel na papíře
v 17 ✕ š 19 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, původní stav papíru

v 50 ✕ š 70 cm

rámováno, zaskleno

Domy v Paříži
olejová tempera na papíře
v 15, 5 ✕ š 35 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, původní stav

Chmurný den
akvarel na papíře,1945
v 36 ✕ š 44 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Karel IV.
tužka na papíře,okolo roku 1960
v 45 ✕ š 33 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: na zadní straně razítko z pozůstalosti autora, ověřeno synem, Janem Trnkou | rámováno, pasparta, zaskleno, kresba pro pamětní diplom Karlovy univerzity udělovaný významným absolventům

Kutná Hora
akvarel na papíře,1913
v  37 ✕ š 46 cm

rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno

3 x kresba
akvarel na papíře

1) rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, datováno 1954, 28 x 20 cm 2) rámováno, pasparta, zaskleno, datováno 1942, 18 x 27 cm 3) rámováno, pasparta, zaskleno, datováno 1954, 14 x 20 cm