Vojtěch Sedláček
(1892 - 1973)

v 50 ✕ š 70 cm

rámováno, zaskleno

#233764

Klaunovo solo
olejová tempera na sololitu,1983
v 80 ✕ š 50 cm

Provenience: z rodinné pozůstalosti autora, na zadní straně štítek z Díla | rámováno, původní stav

Trosky
kombinovaná technika na papíře,1984
v 48 ✕ š 37, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

suchá jehla,1991
v 50 ✕ š 42 cm

pasparta, zaskleno, 8/20

barevná litografie,1992
v 64 ✕ š 48 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 19/100

Představení
olej na sololitu,1997
v 26 ✕ š 19 cm

Provenience: na zadní straně přípis autorky | rámováno

Krávy na poli
tempera na papíře,1946
v 36 ✕ š 55 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Malá Skála
barevný lept na papíře,1993
v 14, 5 ✕ š 9, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Krtek a sněhulák
ultrafán,1997
v 17 ✕ š 22, 5 cm
Signatura: nesignováno

pasparta, zaskleno, Krátký film, Studio Bratři v triku

Kutná Hora
akvarel na papíře,1913
v  37 ✕ š 46 cm

rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno

Krtek a sněhulák
ultrafán,1997
v 17 ✕ š 22, 5 cm
Signatura: nesignováno

Víra nezlomná
fotografie, 1993
v 26 ✕ š 37 cm

nerámováno

Krajina ze snu utkaná
v 14, 5 ✕ š 19 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno UV antireflexním sklem

Zasněná
akvarel na papíře
v 28, 5 ✕ š 18 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním UV sklem

Koupání
akvarel na papíře
v 25 ✕ š 20 cm

pasparta, zaskleno, původní stav

Petrolejový princ
tuš na papíře,před 1982
v 27 ✕ š 18, 5 cm

Publikováno: Karel May: Petrolejový princ, Nakladatelství Olympia - první vydání (r.1982) | rámováno, pasparta, zaskleno UV antireflexním sklem

Nausikaá
olovo, zlato,1997
v 72 cm

Osvobozená domácnost
v 17 ✕ š 30 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Zátiší II
olej na plátně,2008
v 44, 5 ✕ š 64, 5 cm

rámováno, původní stav

Tygr
malba na hedvábí,1. pol. 20. století
v 98 ✕ š 41, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Halas, Vlasatice
papírový reliéf, pozlaceno,2010
v 26, 8 ✕ š 23, 3 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | rámováno, pasparta, zaskleno matným sklem