5 Dukát 1978

Au 986/1000

1978

Ø 34 mm / 17, 45 g

#210679


Další položky v aukci

Secesní odkládací miska s bizonem
mramor, bronz
v 13 cm ✕ Ø 29 cm
Signatura: neznačeno

mírně poškozeno

Detail položky
A. Hort
Lesní interiér
olej na plátně
v 74 ✕ š 100 cm
Signatura: vpravo dole

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Detail položky
Kytice
olej na sololitu,1980
v 50 ✕ š 27 cm
Signatura: vpravo dole

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Detail položky
Jožo Nižnánsky: Spišské tajomstvo
olej na plátně,1934
v 55, 5 ✕ š 34 cm
Signatura: vpravo dole

rámováno, obálka ke knize Jožo Nižnánsky: Spišské tajomstvo, vydala Spoločnosť Slovenského domu

Detail položky
Muž z lidu
tužka, pastelka na papíře
v 20 ✕ š 13, 5 cm
Signatura: monograme vpravo dole

Provenience: na zadní straně přípis od autora | rámováno, pasparta, zaskleno

Detail položky
Chlapec s míčem
olej na kartonu,1963
v 60 ✕ š 44 cm
Signatura: vpravo nahoře

Provenience: od rodiny autora | nerámováno, malba mírně poškozena

Detail položky
Bez názvu
kombinovaná technika na papíře
v 49, 5 ✕ š 39 cm
Signatura: nesignováno

pasparta, zaskleno

Detail položky
Loď
kombinovaná technika na papíře,8. 4. 1944
v 11, 5 ✕ š 18 cm
Signatura: vpravo dole

rámováno, pasparta, zaskleno

Detail položky
Au 986/1000,1978
Ø 42 mm / 34, 9 g
Detail položky
Dívčí akt
akvarel na papíře
v 60, 5 ✕ š 37, 5 cm
Signatura: vpravo nahoře

rámováno, papír mírně poškozen, zaskleno

Detail položky
Bez názvu
serigrafie,1984
v 73 ✕ š 51 cm
Signatura: vpravo dole

nerámováno, volně loženo, 1/16

Detail položky
5 Rubl 1898
Au 900/1000,1898
Ø 18, 5 mm / 4, 30 g

mírně poškozeno, Mikuláš II.

Detail položky
Anděl - motýl
akvarel na papíře, koláž,1998
v 67 ✕ š 48 cm
Signatura: na zadní straně

Provenience: získáno z ateliéru autorky | rámováno, mírně poškozeno

Detail položky
Au 900/1000
Ø 21 mm / 3, 51 g

mírně poškozeno, Matěj Korvín

Detail položky
Sedící dívčí akt
olej na plátně,1978
v 106, 5 ✕ š 82 cm
Signatura: na zadní straně

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Detail položky
Dukát 1865
Au 986/1000,1865
Ø 20 mm / 3, 49 g

mírně poškozeno, František Josef I.

Detail položky
Ze zahrady v Miloticích
kombinovaná technika na kartonu,1941
v 35 ✕ š 47 cmm
Signatura: na zadní straně

Provenience: na zadní straně autorský přípis | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Detail položky
Cesta za světlem
olej na kartonu
v 50 ✕ š 66 cm
Signatura: vpravo dole

rámováno, rám mírně poškozen

Detail položky
4 x suchá jehla
suchá jehla na papíře
Signatura: vpravo dole

Publikováno: Díla jsou publikována v knize Libora Šteffka: Kamil Lhoták, Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby | nerámováno, volně loženo 1) 16 x 9, 5 cm, 1946 2) Sedící dívka, 25 x 16 cm, 1946 3) Chovanci ústavu II., 24, 5 x 17, 5 cm, 1947 4) Z Jedličkova ústavu III., 24, 5 x 16 cm, 1945, 5/10

Detail položky
Dívka
linoryt
v 36 ✕ š 26 cm
Signatura: vpravo dole

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, 17/80

Detail položky