Lesní interiér

olej na plátně

v 74 ✕ š 100 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

#210695

Portrét Matěje Blechy
olej na plátně,1914
v 120 ✕ š 85 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Dívka v kroji
kombinovaná technika na kartonu,1938
v 32 ✕ š 25 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

4 x suchá jehla

Krajina s věží
olej na dřevě,30. léta
v 15 ✕ š 25 cm

Krajina s rybníkem
olej na kartonu
v 23, 5 ✕ š 31, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Ecce homo II
suchá jehla s monotypem,1949
v 24, 8 ✕ š 15, 8 cm
Signatura: tužkou vpravo dole

Cesta za světlem
olej na kartonu
v 50 ✕ š 66 cm

rámováno, rám mírně poškozen

olej na kartonu
v 34, 5 ✕ š 99 cm

Oblékání
olej na kartonu
v 36 ✕ š 29, 5 cm

Dvě tváře
tuš na papíře,1947
v 17 ✕ š 13 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

olej na sololitu,1980
v 50 ✕ š 27 cm

olej na kartonu,1905
v 22 ✕ š 31 cm

olej na kartonu
v 39 ✕ š 31, 5 cm

rámováno

Peněženka
olej na sololitu
v 27 ✕ š 47 cm

Podzim v Lobkovické zahradě
olej na plátně,1986
v 86 ✕ š 55 cm

rámováno

olej na kartonu
v 25 ✕ š 31, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Druidské symboly
kombinovaná technika na malířské desce,1965
v 77 ✕ š 30 cm

mírně poškozeno

Au 900/1000,1848
Ø 21, 2 mm / 6, 42 g

mírně poškozeno, Louis Philippe I

olej na plátně
v 83 ✕ š 69 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Děti u splavu
olej na kartonu
v 30 ✕ š 38 cm