Autor neznámý

Secesní odkládací miska s bizonem

mramor, bronz

v 13 cm ✕ Ø 29 cm

Signatura: neznačeno

mírně poškozeno

#210805

olej na kartonu
v 45 ✕ š 37 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Zima
olej na kartonu,1909
v 24 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Dvě ženy
olej na plátně,1972
v 50 ✕ š 46, 5 cm

Provenience: konzultováno s autorkou | rámováno

Levitující andělé
olej na plátně,2005
v 120 ✕ š 140 cm

nerámováno

Časné jaro
olej na kartonu
v 40 ✕ š 52 cm
Signatura: vlevo dole s přípisem

rámováno

Mísa
keramika,2. pol. 20. století
v 28 cm ✕ Ø 38 cm

Provenience: z pozůstalosti autora

olej na kartonu
v 25 ✕ š 31, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Myslitel
olej na plátně,1968
v 80 ✕ š 60 cm

Nákladní loď
tempera na papíře,1969
v 38 ✕ š 57 cm

Žnec
tužka, pastelka na papíře
v 20 ✕ š 13, 5 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: na zadní straně přípis od autora | rámováno, pasparta, zaskleno

Národní muzeum
akvarel na papíře
v 27 ✕ š 34 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Pohled na Říp
olej na plátně
v 70 ✕ š 100 cm

Pražské střechy
olej na plátně
v 47, 5 ✕ š 69 cm

ramováno, rám mírně poškozen

Oblékání
olej na kartonu
v 36 ✕ š 29, 5 cm

olej na plátně
v 50, 5 ✕ š 65 cm

rámováno

olej na plátně,1978
v 106, 5 ✕ š 82 cm

Peněženka
olej na sololitu
v 27 ✕ š 47 cm

Krajina s věží
olej na dřevě,30. léta
v 15 ✕ š 25 cm

olej na kartonu,1944
v 55 ✕ š 75 cm

rámováno, zaskleno

Z návrhu zákona o kojných
v 29, 5 ✕ š 20 cm