Kamil Kubík
(1930 - 2011)

Maraton v New Yorku

1983

v 49 ✕ š 64 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

#222614

Antonín Dvořák
barevná litografie,1995
v 37, 5 ✕ š 27 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 15/50

Černé slunce
olej na plátně
v 65 ✕ š 98 cm

Strojek
barevná litografie
v 40 ✕ š 31, 5 cm

v 18, 5 ✕ š 24, 5 cm

rámováno, zaskleno

Podzimní procházka
olej na kartonu
v 51 ✕ š 40, 5 cm

rámováno

Jihočeská krajina
olejová tempera na papířeá
v 62 ✕ š 88 cm

akryl na plátně,1975
v 50 ✕ š 50 cm
Štěstěna
papírový reliéf, pozlaceno,2014
v 21 ✕ š 15 cm

Želivský klášter
olej na desce,1999
v 57 ✕ š 65 cm

rámováno

akvarel na papíře
v 24 ✕ š 24 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Černo bílá kompozice
serigrafie,1958 - 1975
v 68, 5 ✕ š 68, 5 cm

rámováno, zaskleno, 88/90

Malostranský máj
olej na plátně,2000
v 80 ✕ š 60 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno

Vánoční trhy na Staroměstském náměstí
barevný lept,1925
v 32 ✕ š 39 cm

Matka s dítětem
dřevo
v 41, 5 cm
Město v noci
olej na plátně,1963
v 72 ✕ š 96 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | nerámováno, malba mírně poškozena

Mistrovství světa v hokeji, Praha 1959
kombinovaná technika na papíře,1959
v 40 ✕ š 32 cm

nerámováno

Had
lept na papíře,1995
v 19, 5 ✕ š 26, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Hráči karet
tuš na papíře,1940
v 23 ✕ š 37 cm

nerámováno

Sv. Štěpán
akvarel na papíře,1955
v 28, 5 ✕ š 42 cm
Signatura: nesignováno

Stroj
kombinovaná technika na kartonu,1970
v 29, 5 ✕ š 21 cm

rámováno, zaskleno