olej na sololitu

1980

v 36, 5 ✕ š 25 cm

rámováno

#222558

Chalupy
v 35 ✕ š 100 cm

Provenience: na zadní straně štítek autora | rámováno, zaskleno

Cukrovar v Kostelci
olej na kartonu,1936
v 45 ✕ š 60 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Baudelaire a jeho osudová milenka
barevná litografie,1989
v 31, 5 ✕ š 48 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 7/100

v 27, 5 ✕ š 22, 5 cm

rámováno

V pekle
barevný dřevoryt
v 18 ✕ š 11, 5 cm

nerámováno

Plamínek
v 16 ✕ š 14, 5 cm
Signatura: nesignováno

Zero Gravity
akryl na plátně,2009
v 100 ✕ š 110 cm

Provenience: přiložen autorský certifikát pravosti | nerámováno, dílo patří do experimentální série obrazů vzniklých v nulové gravitaci na palubě letadla v simulovaném stavu beztíže

lak na sololitu,1992
v 39, 5 ✕ š 49 cm

rámováno

Humoristická ilustrace
v 20, 5 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, zaskleno

Kavárna u 3 pštrosů
olej na kartonu,2007
v 42 ✕ š 31 cm

Provenience: na zadní straně věnování od autorky | rámováno

Jarní vody
akvarel na papíře,1919
v 18 ✕ š 21 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

olej na sololitu,2003
v 30, 5 ✕ š 21, 5 cm

rámováno

Černo bílá kompozice
serigrafie,1958 - 1975
v 68, 5 ✕ š 68, 5 cm

rámováno, zaskleno, 88/90

Krajina dětství
akryl na sololitu,1999
v 40 ✕ š 30 cm

Provenience: na zadní straně přípis autorky | rámováno

v 18, 5 ✕ š 24, 5 cm

rámováno, zaskleno

Květiny v okně
kombinovaná technika na kartonu,2004
v 40 ✕ š 50 cm

Provenience: na zadní straně štítek autora | rámováno

Labutí jezero - příprava k valčíku
olej na kartonu
v 29 ✕ š 21 cm

Provenience: na zadní straně přípis autorky | rámováno, pasparta, zaskleno

Jarní krajina
olej na plátně
v 60 ✕ š 70 cm

Pozor, bude možná koncert
olej na sololitu
v 122 ✕ š 95 cm

rámováno

Krajina u Tábora
olej na plátně, fixováno na kartonu,1968
v 24 ✕ š 32, 5 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno