Vánoční aukce 2022 (č. 10)

6. – 8. 12. 2022   |   Vydraženo za: 28 022 400 Kč

7. Avenue v noci, New York
barevný lept
v 43, 5 ✕ š 32 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, č. 34

Klaun - lilipután
barevná litografie,1958
v 56 ✕ š 37 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 158/200

Notre Dame v dešti
barevný lept,1929
v 31, 5 ✕ š 40 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, č. 4

Vánoční trhy na Staroměstském náměstí
barevný lept,1925
v 32 ✕ š 39 cm

nerámováno, papír mírně poškozen, natržený mimo kompozici, cca 1 cm v dolní části, č. 144

Zvěstování - Anděl
papírový reliéf, pozlaceno,2005
v 19 ✕ š 14, 5 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová | nerámováno

Štěstěna
papírový reliéf, pozlaceno,2014
v 21 ✕ š 15 cm

Provenience: bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová | nerámováno

Praha
akvatinta na papíře
v 27, 5 ✕ š 18 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Sousoší
v 40, 5 ✕ š 32 cm

nerámováno

Hlava Adama
papírový reliéf, pozlaceno,1987
v 21 ✕ š 15 cm

Cirque Chinois
v 31, 5 ✕ š 24 cm

rámováno, zaskleno matným sklem, 19/64

U Seiny
barevný lept
v 31, 5 ✕ š 41, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, č. 8

Černo bílá kompozice
serigrafie,1958 - 1975
v 68, 5 ✕ š 68, 5 cm

rámováno, zaskleno, 88/90