Vánoční aukce 2022 (č. 10)

6. – 8. 12. 2022   |   Vydraženo za: 28 022 400 Kč

Rychlé šípy ve Stínadlech
kombinovaná technika na papíře,2022
v 38, 5 ✕ š 57 cm

Provenience: přiloženo autorské potvrzení pravosti, získáno z ateliéru autora | rámováno, pasparta, zaskleno

Balon a zebra
kvaš, tuš na papíře,1942
v 22, 5 ✕ š 30, 5 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek PhDr. Anny Strnadlové | rámováno, zaskleno

Lovci skalpů
kvaš na papíře,1937
v 23 ✕ š 20,5 cm

Publikováno: Mayne - Reid: Lovci skalpů Nakladatelství Toužimský & Moravec | rámováno, pasparta, zaskleno

Modche a Rézi
akvarel, tuš, běloba na papíře
v 15 ✕ š 10, 5 cm

Provenience: přiložen odborný posudek PhDr. Pavly Pečinkové, CSc. | rámováno, pasparta, zaskleno

akvarel na papíře
v 24 ✕ š 24 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

kombinovaná technika na papíře,1955
v 16,5 ✕ š 22 cm

Publikováno: kresba pro propagační materiály k filmu Cesta do pravěku, konzultováno s Rostislavem Walicou | nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen

Maraton v New Yorku
kombinovaná technika na papíře,1983
v 49 ✕ š 64 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Hřiště na periferii (Kladno)
tuš, akvarel na papíře,1950
v 14, 5 ✕ š 14, 5 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek PhDr. Anny Strnadlové, dílo pochází z rodiny akordeonisty Milana Bláhy | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Vlk a liška
kvaš na papíře,1970
v 29 ✕ š 12 cm

nerámováno

Z knih K. Kampfa
v 18 ✕ š 16 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Dáma v klobouku
akvarel, běloba na papíře,1897
v 20 ✕ š 20 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Smeč - kresba
kombinovaná technika na papíře,1997
v 39 ✕ š 30 cm

rámováno, pasparta, zaskleno