Jan Bauch
(1898 - 1995)

1982

v 43 ✕ š 48, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

#234476

Tamango
v 36 ✕ š 28 cm

Publikováno: v časopisu Širým světem | rámováno, pasparta, zaskleno UV antireflexním sklem

Hospodská scéna
akvarel na papíře,1905
v 36, 5 ✕ š 32 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Don Quijote
barevná litografie
v 48 ✕ š 37, 5 cm

rámováno, 38/70

Konec medvědí sezóny
tuš na papíře,1973
v 9 ✕ š 12, 5 cm

Publikováno: Novotný, J.: Konec medvědí sezóny, Nakladatelství Práce - první vydání (r.1973) | rámováno, pasparta, zaskleno

Jízda na tygru
dřevo, kov,1968
v 116 ✕ š 76 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: Galerie Hennesmann, Bonn, Galleria d 'arte del Grattacielo | Vystavováno: Vystaveno Bonn, Jan Koblasa, Galerie Hennesmann/červen 1981/, plastika je uvedena v katalogu výstavy na straně 30

sklo
v 16, 5 cm
Lekníny
olej na plátně,1988
v 162 ✕ š 160, 5 cm

Provenience: kladně posouzeno Mgr. Lindou Sedlákovou | Vystavováno: 1992 Time and Tide – Contemporary Art Exhibition. E.A.U., Co. Ltd., Tokyo, obraz byl zakoupen v Galerii Pecka před třiceti lety | rámováno autorskou lištou, původní stav, mimořádné velkoformátové dílo autora

Oravská zima
olej na sololitu
v 29 ✕ š 52 cm

rámováno, rám mírně poškozen, původní stav

Malíř
akvarel, tuš na papíře
v 25 ✕ š 24 cm

rámováno, plexisklo

Au 900/1000,1905
Ø 19 mm / 3, 38 g

František Josef I., mírně poškozeno

Stojící dívčí akt
v 83 cm
Automobil
barevná litografie,1969
v 35, 5 ✕ š 52, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, zkušební tisk

Povzbuzení
olovo, zlato,1996
v 64, 5 cm

Jarní den
olej na plátně
v 64 ✕ š 60 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Zimní podvečer
kombinovaná technika na papíře,1987
v 39, 5 ✕ š 56 cm

rámováno

Golfistka v noci
akryl na plátně,2002
v 30 ✕ š 40 cm

rámováno

7 x dívka a motýl
barevný lept
v 14, 5 ✕ š 9, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 32/100

Orání
tempera na papíře,1952
v 60 ✕ š 78 cm

rámováno, zaskleno

Zátiší s kyticí
olej na plátně
v 50 ✕ š 65 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny, krakeláž

Starci
olej na plátně
v 118 ✕ š 85 cm

rámováno, restaurováno