Ota Janeček
(1919 - 1996)

Podzim v zahradě

olej na plátně

1983

v 41 ✕ š 41 cm

rámováno, původní stav

Provenience: na zadní straně přípis autora

#234269

Hospodská scéna
akvarel na papíře,1905
v 36, 5 ✕ š 32 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Don Quijote
barevná litografie
v 48 ✕ š 37, 5 cm

rámováno, 38/70

The Water Pipe
fotografie, sepia,24. 8. 2003
v 31 ✕ š 40, 2 cm

Provenience: přiložen autorský certifikát | nerámováno, #1004, limitovaná edice 1/5

Jízda na tygru
dřevo, kov,1968
v 116 ✕ š 76 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: Galerie Hennesmann, Bonn, Galleria d 'arte del Grattacielo | Vystavováno: Vystaveno Bonn, Jan Koblasa, Galerie Hennesmann/červen 1981/, plastika je uvedena v katalogu výstavy na straně 30

Oravská zima
olej na sololitu
v 29 ✕ š 52 cm

rámováno, rám mírně poškozen, původní stav

Au 900/1000,1905
Ø 19 mm / 3, 38 g

František Josef I., mírně poškozeno

Jarní den
olej na plátně
v 64 ✕ š 60 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Zimní podvečer
kombinovaná technika na papíře,1987
v 39, 5 ✕ š 56 cm

rámováno

Baletky
olej na plátně, fixováno na kartonu,2015
v 92 ✕ š 62 cm

Zátiší s kyticí
olej na plátně
v 50 ✕ š 65 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny, krakeláž

Au 900/1000,1909
Ø 19 mm / 3, 38 g

Ulice
akvarel na papíře,2014
v 37, 5 ✕ š 48 cm
Zimní krajina
akvarel na papíře
v 36 ✕ š 45 cm

Vystavováno: Česká kresba Museum A. S. Puškina | rámováno, pasparta, zaskleno

Starci
olej na plátně
v 118 ✕ š 85 cm

rámováno, restaurováno

Bicykl a míček
tuš na papíře,6. 2. 1974
v 11, 5 ✕ š 16, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno UV antireflexním sklem

U očního lékaře
akvarel, tuš na papíře
v 28 ✕ š 40 cm

pasparta, zaskleno, původní stav

Ovocné zátiší
barevná litografie,1939
v 32, 5 ✕ š 40 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Svatá rodina
tuš, běloba na papíře,1915
v 32 ✕ š 32 cm

Provenience: přiložen odborný posudek PhDr. Pavly Pečinkové, CSc. | rámováno, pasparta, zaskleno

tempera na papíře,1982
v 43 ✕ š 48, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Stojící dívčí akt
v 83 cm