Bořek Šípek

(1949 - 2016)

Narodil se 14. června 1949 v Praze, zemřel 13. února 2016 v Praze. Český architekt, designér, pedagog, sklářský výtvarník a vysokoškolský učitel

Stolek se zrcadlem
sklo,2. polovina 20. století
v 180 ✕ š 100 cm

Provenience: Autor toto dílo vyrobil pro svoje osobní užití v jediném provedení | Publikováno: Přiloženy dobové fotografie z ložnice Bořka Šípka | Dvoudílná souprava

sklo čiré a růžové
v 30, 5 cm
Beran
sklo
v 28 ✕ š 32 cm
Signatura: neznačeno

sklo mléčné, čiré a hnědofialové