Ferdinand Lepié

(1824 - 1883)

Vlastním jménem Jan (Johann) Lepgé, narodil se 8. června 1824 v Praze, zemřel 11. listopadu 1883 ve Vídni. Rakouský malíř–krajinář, původem z Prahy, žijící v Praze a Vídni.

Výhled na město
olej na plátně
v 47, 5 ✕ š 68 cm

rámováno

Lodě na rozbouřeném moři
olej na plátně
v 42 ✕ š 57 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny, původní stav