Ferdinand Lepié
(1824 - 1883)

Výhled na město

olej na plátně

v 47, 5 ✕ š 68 cm

rámováno

#222646

Úplněk ve vsi
olej na plátně,1960
v 82 ✕ š 95 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Nábřeží
olej na plátně,2000
v 70 ✕ š 55 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno

Pobřeží u Sestri Levante (Ligurie)
olej na plátně
v 60 ✕ š 80 cm

rámováno

Kuchař
v 24 ✕ š 19, 5 cm
Signatura: nesignováno

Publikováno: František Pilař, "Dýmka strýce Bonifáce", str. 45 | nerámováno

Červený kombajn
olej na překližce,1959
v 57 ✕ š 90 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek PhDr. Anny Strnadlové, na zadní straně přípis autora | rámováno

Humoristická ilustrace
v 20, 5 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, zaskleno

Vítejte 2
olovo, cín, zlato,1996
v 63 cm

akvarel, tuš na papíře
v 19 ✕ š 15 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

olej na plátně,1931
v 70 ✕ š 100 cm

Chyť si mne II
akryl na dřevě,2001
v 62 ✕ š 50 cm

rámováno, 52/01, pravost potvrzena autorem

Z Paříže
v 16 ✕ š 22, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Vitráž 1:3 (pro hotel Intercontinental)
olej na sololitu,1973
v 90 ✕ š 139 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora, z rodinné pozůstalosti autora | Vystavováno: Realizovaný návrh vitráže pro brasserii hotelu Intercontinental, vícedílná vitráž byla součástí salonku situovaného směrem k nábřeží. Již před celkovou rekonstrukcí hotelu byla vitráž zevnitř zakryta technickým zařízením kuchyně, současný stav neznámý. | mírně poškozeno

Zápas s hloupostí
lept na papíře,1975
v 15, 5 ✕ š 11 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 16/40

Zápasníci
dřevo,1980
v 75 ✕ š 73 cm
akvarel, tuš na papíře
v 18, 5 ✕ š 24 cm
Signatura: nesignováno

nerámováno

Humoristická ilustrace
v 20, 5 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, zaskleno

akvarel na papíře
v 24 ✕ š 24 cm
Signatura: nesignováno

Zvířata
barevná serigrafie
v 31, 5 ✕ š 21 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 71/100

V pekle
barevný dřevoryt
v 18 ✕ š 11, 5 cm

nerámováno

Zahrada ráno
olej na plátně,1963
v 70 ✕ š 120 cm