František Ronovský

(1929 - 2006)

Narodil se 11. ledna 1929 v Praze, zemřel 17. března 2006 v Praze. Český malíř, figuralista.

Strom
kombinovaná technika na papíře,1952
v 27, 5 ✕ š 20, 5 cm

rámováno, zaskleno

tužka na papíře,1971
v 53 ✕ š 35, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Modlitba
v 33 ✕ š 23,5 cm

volně ložno, číslo tisku 21/200