Josef Rolf Knobloch

(1891 - 1964)

Narodil se v České Kamenici v roce 1891. Zemřel v roce 1964 v Mnichově. Malíř krajinář v Mnichově, navštěvuje uměleckou školu v Liebwerd a Technickou univerzitu v Mnichově, kde vystavuje pravidelně od roku 1915.

olej na sololitu
v 36, 5 ✕ š 52 cm

rámováno

U moře
olej na sololitu
v 32 ✕ š 45 cm

rámováno

olej na kartonu
v 40 ✕ š 50 cm

rámováno

Sicilské pobřeží
olej na sololitu
v 37 ✕ š 52 cm

rámováno, rám mírně poškozen