Josef Rolf Knobloch
(1891 - 1964)

olej na sololitu

v 36, 5 ✕ š 52 cm

rámováno

#222058

Prapor na pískovém jehlanu
olej na plátně,1955
v 46, 5 ✕ š 57, 5 cm

Zátiší, Žilina
kombinovaná technika na papíře,70. léta
v 60 ✕ š 84 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno

Desítka
asambláž,19. 11. 1981
v 76 ✕ š 46 cm

rámováno

Vítězství
rubínové sklo
v 24 cm
Signatura: na zadní straně s věnováním

mírně poškozeno, dřevěný podstavec

Žně
olej na kartonu
v 35 ✕ š 50 cm

rámováno

Sen jinocha
pastel na papíře,1906
v 20 ✕ š 28 cm

Provenience: bude přiložen písemný odborný posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy, na zadní straně pozůstalostní razítko | rámováno, zaskleno, obraz souvisí s návrhem výzdoby Národního domu v Prostějově (přiložena reprodukce z knihy: Jan Preisler, kolektiv autorů, vydal Obecní dům, 2003), jedná se pravděpodobně o přípravnou studii.

Partie ze Svratky
olej na kartonu,kolem 1920
v 35 ✕ š 49, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Ilustrace ke knize "Dýmka strýce Bonifáce"
v 15 ✕ š 14 cm
Signatura: nesignováno

Slunce nad Stromovkou
tempera na papíře,1965
v 46 ✕ š 63 cm

rámováno, zaskleno

Civilizace II
olejová tempera na sololitu,1964
v 95 ✕ š 65 cm

rámováno

Klauni
kombinovaná technika na kartonu
v 25 ✕ š 35 cm

Provenience: z pozůstalosti Miloše Kopeckého, fotografie nejsou součástí aukce | rámováno

Odpočívající artista
tempera na papíře,1977
v 48 ✕ š 43, 5 cm

List ze Šternberka
barevný lept na papíře,1980
v 43 ✕ š 33 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, 6/14

Večeře nejbohatších
koláž,1982
v 48, 5 ✕ š 30 cm

rámováno, zaskleno

Námluvy
olej na plátně
v 71 ✕ š 100 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Rozpravanie skoro radostne
barevný lept na papíře,1978
v 59 ✕ š 70 cm

nerámováno, volně loženo, 15/30

V lóži
olej na plátně
v 55 ✕ š 47 cm

rámováno

akvarel na papíře
v 18 ✕ š 13, 5 cm
Signatura: nesignováno

Loďka
kombinovaná technika na papíře,1982
v 16, 5 ✕ š 25 cm

Provenience: na zadní straně věnování od autora | nerámováno

Vinobraní
pastel na papíře,1913
v 55 ✕ š 44 cm

rámováno, zaskleno