Abstrakce

serigrafie

1984

v 73 ✕ š 51 cm

nerámováno, volně loženo, 7/18

#220964

Zimní krajina
olej na kartonu
v 24, 5 ✕ š 34 cm

rámováno

akvarel, tuš na papíře,2007
v 38 ✕ š 56, 5 cm

nerámováno

Snídaně
olej na plátně
v 70, 5 ✕ š 48 cm

rámováno

Konvolut 9 kusů skic
v 27 ✕ š 18 cm

Chlapci s kuželkami
olej na plátně,1960
v 85 ✕ š 64 cm

rámováno

Velký duch
olej na plátně,1982
v 160 ✕ š 200 cm

Provenience: sbírka Agency for Modern Artist, Düsseldorf s č. 69, sbírka Horst P. Wichmann | Vystavováno: Galleria d'arte moderna, Bologne, 1982 - 1983 | nerámováno Autor dílo namaloval po svých cestách na jih USA v 80. letech, kdy pobýval v Novém Mexiku u indiánského kmene Navajos.

Skály
olej na kartonu
v 28 ✕ š 22 cm

Pohled na Prahu
olej na plátně,1927
v 70 ✕ š 100 cm

Melancholie
tužka na papíře,1963
v 15, 5 ✕ š 10, 5 cm

Večerní procházka
tužka na papíře,1975
v 21 ✕ š 16, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Portrét
olej na plátně
v 82 ✕ š 105 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Zakletá princezna - žebrák chce polovinu
akvarel na papíře
v 19, 5 ✕ š 23, 5 cm

Publikováno: na str. 286 | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Quai des Grands-Augustins (Paris)
barevná litografie,1922
v 27 ✕ š 35 cm

Publikováno: T. F. ŠIMON CATALOGUE RAISONNÉ of the GRAPHIC ART (http://tfsimon.com/Graphic-List.html) položka č. 370 | rámováno, pasparta, zaskleno

Peníz daně
koláž,1968
v 70,5 ✕ š 50 cm

Ležící žena
litografie na papíře,1945
v 24 ✕ š 29,5 cm

nerámováno, pasparta, číslo tisku 22/300

Sen noci Svatojánské
barevná litografie,1960
v 45 ✕ š 62 cm

Provenience: na zadní straně autorský přípis | pasparta, zaskleno, 63/200

Pastýřská scéna
skleněná plastika,1974
v 22 ✕ š 25 ✕ h 6 cm
Prusiny
olej na plátně,1889
v 60 ✕ š 40 cm

Provenience: v dolní části přípis autora | rámováno, rentoaláž

Léto na Bítovsku
olej na plátně,1935
v 70 ✕ š 100 cm

rámováno

Svatovítské věže v Praze
akvarel na papíře
v 45 ✕ š 32 cm

rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta