Václav Špála
(1885 - 1946)

Čekající

v 20 ✕ š 15 cm

Signatura: značeno v dolní části v tisku

rámováno, pasparta, zaskleno, původní linoryt

#221136

au 999/1000,2011
Ø 16 mm / 3, 11 g

Autor Mgr. Petr Horák, náklad 1000 ks

Pasáž / Ulice
kombinovaná technika na papíře,1948
v 29 ✕ š 39 cm

Provenience: z významné pozůstalosti gynekologa MUDr. Jaroslava Sobotky | rámováno, zaskleno, sklo prasklé v levém dolním rohu

Pohled na Prahu
olej na plátně,1927
v 70 ✕ š 100 cm

Monte Carlo
barevná litografie,1973
v 43 ✕ š 55 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, 21/35

Francie
olej na sololitu
v 76 ✕ š 110 cm
Signatura: nesignováno

nerámováno, malba mírně poškozena

Velká facka
slitina kovů, dřevo, šroub
v 10 ✕ š 31,5 ✕ h 26 cm
Signatura: spodní strana
Odpočinek
olej na kartonu
v 23, 5 ✕ š 29, 5 cm

Paříž
olej na plátně
v 32, 5 ✕ š 35, 5 cm

rámováno

Mount Rouge
barevná litografie,1963
v 36 ✕ š 50 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, 7/200

Pastýřská scéna
skleněná plastika,1974
v 22 ✕ š 25 ✕ h 6 cm
Odysseus
v 11 ✕ š 4 ✕ h 4 cm
Signatura: na podstavci
Snímání z kříže
v 20,5 ✕ š 13 cm

volně loženo

Stvoření Adama a Evy
bronz, kost, mramor
v 40 ✕ š 20 ✕ h 15 cm
Letní nálada
olej na slabém kartonu, fixováno na plátno,1897
v 60 ✕ š 40 cm

rámováno, malba mírně poškozena

Malířka
olej na dřevě
v 36 ✕ š 28 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Léto na Bítovsku
olej na plátně,1935
v 70 ✕ š 100 cm

rámováno

Zimní krajina
olej na kartonu
v 24, 5 ✕ š 34 cm

rámováno

Získej odznak zdatnosti
v 35 ✕ š 50 cm

nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen

U postele
olej na plátně
v 47 ✕ š 63,5 cm

rámováno

Divadelní scéna
v 26 ✕ š 24 cm

rámováno, pasparta, zaskleno