Oskar Brázda
(1887 - 1977)

Karneval

olej na sololitu

1958

v 24 ✕ š 20, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Provenience: na zadní straně věnování autora

#221141

Pohled na Prahu
olej na plátně
v 87 ✕ š 110 cm
Signatura: vpravo dole a na zadní straně

rámováno, rám mírně poškozen

Alpská krajina s jezerem
olej na dřevě,50. léta 19. století
v 22, 8 ✕ š 26, 7 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek PhDr. Šárky Leubnerové | rámováno, rám mírně poškozen

Sekerka ve sněhu
suchá jehla,1955
v 13, 4 ✕ š 8, 3 cm

Nábřeží u Jiráskova mostu (od Smíchova)
olej na plátně, fixováno na karton
v 78, 5 ✕ š 104 cm

rámováno, rám mírně poškozen

olej na dřevěné desce
v 117 ✕ š 61 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: Získáno z rodiny autora | nerámováno, mírně poškozeno

Letní krajina s řekou
olej na plátně
v 50 ✕ š 65, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Akt
akryl na plátně,1970
v 92,5 ✕ š 81 cm
Signatura: signováno na zadní straně

Provenience: získáno z atelieru autora | rámováno

Abstrakce
serigrafie,1984
v 73 ✕ š 51 cm

nerámováno, volně loženo, 7/18

Klíčnice
olovo, cín, zlato,1994
v 60, 8 ✕ š 15, 5 cm

Konvolut 9 kusů skic
v 27 ✕ š 18 cm

au 999/1000,2011
Ø 16 mm / 3, 11 g

Autor Mgr. Petr Horák, náklad 1000 ks

lept na papíře,1948
v 10 ✕ š 15 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Bachčisarajská fontána
olej na kartonu
v 57, 5 ✕ š 41, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

olej na plátně
v 51, 5 ✕ š 94 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Aeroplán nad nádrží
litografie,1979
v 20 ✕ š 13 cm

tisk na papíře,1964
v 36,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: značeno vpravo dole

rámováno, zaskleno, věnování autora "Pour Monsieur Baudier, amicalement", číslo tisku 130/150

Kubistické zátiší
kombinovaná technika na papíře,1962
v 37 ✕ š 26, 5 cm
Signatura: s věnováním "Sudkovi 1933" vpravo dole

nerámováno, pasparta

Lásenický rybník (V.)
olej na plátně,1886
v 49 ✕ š 62 cm

v 40 ✕ š 31, 5 cm

Chlapci s kuželkami
olej na plátně,1960
v 85 ✕ š 64 cm

rámováno