Adolf Born
(1930 - 2016)

Mach a Šebestová

barevná litografie

v 36 ✕ š 25 cm

volně loženo, číslo tisku 23/55

#221051

Šachová figura
olej na plátně,1975
v 98 ✕ š 78,5 cm

rámováno

Léto
papírový reliéf, zlaceno,2009
v 36 ✕ š 23, 5 cm

Pastýřská scéna
skleněná plastika,1974
v 22 ✕ š 25 ✕ h 6 cm
Pištěc / Jedenácté zastavení / Anděl zvěstuje
v 26,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: dole uprostřed

Masopust
kombinovaná technika na papíře,1974
v 29, 5 ✕ š 21, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Peníz daně
koláž,1968
v 70,5 ✕ š 50 cm

kombinovaná technika na papíře,1950
v 25 ✕ š 26,5 cm

nerámováno, papír mírně poškozen

Stromy v krajině
olej na plátně, fixováno na karton,2. 8. 1887
v 17 ✕ š 18 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy a PhDr. Mgr. Michaela Zachaře | rámováno, pasparta, zaskleno

Paříž
olej na plátně
v 32, 5 ✕ š 35, 5 cm

rámováno

Notre Dame v Paříži
olej na plátně,1947
v 48 ✕ š 57 cm

Krajina v Simiane
barevná litografie,1949
v 30 cm ✕ š 40 cm

nerámováno, papír mírně poškozen, číslo tisku 35/550

Hudba
v 62, 5 cm
Signatura: neznačeno

mírně poškozeno

Divočáci
olej na plátně
v 50 ✕ š 65 cm

rám mírně poškozen

Sochař se svými modely
olej na překližce
v 32, 5 ✕ š 25 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Mělník
olej na plátně,1960
v 100 ✕ š 140 cm

rámováno

Pan Blecha / Pán s dalekohledem
Signatura: značeno na zadní straně

nerámováno, rozměry 1) 19 x 13 cm, 2) 11,5 x 28,5 cm

v 28 ✕ š 41,5 cm

rámováno, zaskleno

Surrealistické zátiší
olej na plátně,1980
v 50, 5 ✕ š 35 cm

Provenience: z umělcova ateliéru | rámováno

Snídaně
olej na plátně
v 70, 5 ✕ š 48 cm

rámováno

Sedící
bronz,1958
v 40 ✕ š 30 ✕ h 20 cm