Hugo Boettinger
(1880 - 1934)

Malířka

olej na dřevě

v 36 ✕ š 28 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

#220961

Lesní interiér s břízami
olej na kartonu,1896
v 48, 5 ✕ š 32 cm

Provenience: Přiložen písemný znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy a PhDr. Mgr. Michaela Zachaře | rámováno

barevná litografie
v 46 ✕ š 37 cm

rámováno, zaskleno, číslo tisku 229/500

Večer na Degárce
olej na kartonu,1929
v 19 ✕ š 23, 5 cm

2 x ilustrace (Vtip - Mladý Svět)
tuš na papíře,1980
v 19, 5 ✕ š 27 cm
Signatura: vpravo a vlevo dole

Letní kytice
olejová tempera na papíře,1930
v 48 ✕ š 37

Provenience: konzultováno s PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Titulní strana kalendáře
akvarel, tuš na papíře
v 24 ✕ š 24 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: od rodiny autora | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Propalovaná koláž
propalovaná koláž,1981
v 70 ✕ š 50,5 cm
Signatura: dole uprostřed

rámováno

Alpská krajina s jezerem
olej na dřevě,50. léta 19. století
v 22, 8 ✕ š 26, 7 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek PhDr. Šárky Leubnerové | rámováno, rám mírně poškozen

Karneval
tuš na papíře,1928
v 22 ✕ š 15 cm

nerámováno, volně loženo

Černo-bílá struktura
serigrafie,1971
v 58, 5 ✕ š 58, 5 cm

Z Krče
olej na kartonu
v 35, 5 ✕ š 50 cm

rámováno, malba mírně poškozena

Mrtvá ryba
kvaš na papíře,1946
v 17 ✕ š 40, 5 cm

Provenience: na zadní straně autorský přípis | rámováno, pasparta, zaskleno

Notre Dame v Paříži
olej na plátně,1947
v 48 ✕ š 57 cm

Melancholie
tužka na papíře,1963
v 15, 5 ✕ š 10, 5 cm

kombinovaná technika na papíře,1950
v 25 ✕ š 26,5 cm

nerámováno, papír mírně poškozen

Quai des Grands-Augustins (Paris)
barevná litografie,1922
v 27 ✕ š 35 cm

Publikováno: T. F. ŠIMON CATALOGUE RAISONNÉ of the GRAPHIC ART (http://tfsimon.com/Graphic-List.html) položka č. 370 | rámováno, pasparta, zaskleno

Mělník
olej na plátně,1960
v 100 ✕ š 140 cm

rámováno

Před koupelí
v 51,5 ✕ š 22 ✕ h 27 cm
Signatura: značeno na pravém boku
Továrna
olej na plátně
v 80 ✕ š 130 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Vlastislav
olej na plátně,1930
v 72 ✕ š 100 cm