Adolf Born
(1930 - 2016)

Monte Carlo

barevná litografie

1973

v 43 ✕ š 55 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, 21/35

#220925

Lesní interiér s břízami
olej na kartonu,1896
v 48, 5 ✕ š 32 cm

Provenience: Přiložen písemný znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy a PhDr. Mgr. Michaela Zachaře | rámováno

Portrét
akvarel na papíře,1935
v 38 ✕ š 22 cm

Provenience: z významné pozůstalosti gynekologa MUDr. Jaroslava Sobotky, věnování od autora pí Sobotkové | nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen

Masopust
kombinovaná technika na papíře,1974
v 29, 5 ✕ š 21, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

kombinovaná technika na papíře,1950
v 25 ✕ š 26,5 cm

nerámováno, papír mírně poškozen

Paříž
olej na plátně
v 32, 5 ✕ š 35, 5 cm

rámováno

Notre Dame v Paříži
olej na plátně,1947
v 48 ✕ š 57 cm

Krajina v Simiane
barevná litografie,1949
v 30 cm ✕ š 40 cm

nerámováno, papír mírně poškozen, číslo tisku 35/550

Pištěc / Jedenácté zastavení / Anděl zvěstuje
v 26,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: dole uprostřed

Před koupelí
v 51,5 ✕ š 22 ✕ h 27 cm
Signatura: značeno na pravém boku
Hudba
v 62, 5 cm
Signatura: neznačeno

mírně poškozeno

Divočáci
olej na plátně
v 50 ✕ š 65 cm

rám mírně poškozen

Sochař se svými modely
olej na překližce
v 32, 5 ✕ š 25 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Pan Blecha / Pán s dalekohledem
Signatura: značeno na zadní straně

nerámováno, rozměry 1) 19 x 13 cm, 2) 11,5 x 28,5 cm

Studna v Karlachových sadech
litografie
v 41, 5 ✕ š 48, 5 cm

v 28 ✕ š 41,5 cm

rámováno, zaskleno

Pražské derby
akvarel na papíře
v 38 ✕ š 27 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Snídaně
olej na plátně
v 70, 5 ✕ š 48 cm

rámováno

Pijáci
olej na plátně
v 100 ✕ š 130 cm

Provenience: restituce z NG | Publikováno: Katalog výstavy z roku 1948: Souborná výstava obrazů Josefa Multruse (Jednota umělců výtvarných v Praze) | rámováno, rám mírně poškozen

Pražské zákoutí
olej na plátně,1928
v 60 ✕ š 49 cm

rámováno

Pohled na Prahu
olej na plátně,1927
v 70 ✕ š 100 cm