Adolf Born
(1930 - 2016)

Monte Carlo

barevná litografie

1973

v 43 ✕ š 55 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, 21/35

#220925

Sen noci Svatojánské
barevná litografie,1960
v 45 ✕ š 62 cm

Provenience: na zadní straně autorský přípis | pasparta, zaskleno, 63/200

Čekající
v 20 ✕ š 15 cm
Signatura: značeno v dolní části v tisku

rámováno, pasparta, zaskleno, původní linoryt

O přestávce
olej na plátně,1920
v 120 ✕ š 75 cm

Noční chodec
běloba na černém papíře,1945
v 11, 5 ✕ š 8, 5 cm

Vystavováno: v roce 2004 Galerie Vltavín | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

V trávě
v 19,5 ✕ š 14 cm

nerámováno, pasparta

Ilustrace z knihy Robinson Crusoe
v 11 ✕ š 9, 5 cm

Publikováno: kniha Robinson Crusoe | rámováno, pasparta, zaskleno

Náměstí Republiky
olej na plátně
v 50 ✕ š 65 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Za obchodem
v 24,5 ✕ š 22 cm
Signatura: nesignováno

nerámováno, pasparta, papír mírně poškozen

Portrét
olej na plátně
v 82 ✕ š 105 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Představení
olej na plátně
v 100 ✕ š 85, 5 cm

rámováno

Nábřeží u Jiráskova mostu (od Smíchova)
olej na plátně, fixováno na karton
v 78, 5 ✕ š 104 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Před koupelí
v 51,5 ✕ š 22 ✕ h 27 cm
Signatura: značeno na pravém boku
Mikulášský chrám s Vrtbovskou zahradou
litografie,1956
v 35 ✕ š 24 cm

Provenience: na zadní straně autorský přípis | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Eva I
cín, olovo, zlato
v 17, 5 ✕ š 16, 5 cm

Poseidon
v 13, 5 ✕ š 20, 5 cm

Kavárna v Paříži
tempera na papíře,1948
v 32 ✕ š 40 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

lept na papíře,1948
v 10 ✕ š 15 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

monotyp,1964
v 59 ✕ š 35 cm

pasparta, zaskleno, 4/5

v 34 ✕ š 99 cm

Zakletá princezna - žebrák chce polovinu
akvarel na papíře
v 19, 5 ✕ š 23, 5 cm

Publikováno: na str. 286 | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem