Oskar Brázda
(1887 - 1977)

Odpočinek

olej na kartonu

v 23, 5 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Provenience: na zadní straně věnování od autora

#210835

Au 900/1000,1888
Ø 21 mm / 6, 46 g

Franc Josef I.

Aeroplán nad nádrží
litografie,1979
v 20 ✕ š 13 cm

Zničená hudba
sklo, vinylová deska,1963 - 79
v 33 ✕ š 33 cm

zaskleno

Mount Rouge
barevná litografie,1963
v 36 ✕ š 50 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, 7/200

Pražské zákoutí
olej na plátně,1928
v 60 ✕ š 49 cm

rámováno

Rozsévačka, Františkovy Lázně
suchá jehla, tuš

Provenience: razítko z pozůstalosti autora | rámováno, zaskleno, rám a papír mírně poškozeny 1) Z Františkových Lázní, tuš na papíře, 21 x 28, 5 cm, 1954 2) Rozsévačka, suchá jehla, 14, 3 x 5, 8 cm, 1946

2 x ilustrace (Vtip - Mladý Svět)
tuš na papíře,1980
v 19, 5 ✕ š 27 cm
Signatura: vpravo a vlevo dole

Podivná společnost
kvaš na papíře,1936
v 36 ✕ š 50,5 cm

Zima v Podole
olej na plátně
v 97 ✕ š 128, 5 cm

rámováno

olej na plátně
v 79, 5 ✕ š 64, 5 cm
Signatura: nesignováno

Ponorka v noci
barevná litografie,1980
v 15 ✕ š 20,5 cm

Publikováno: Libor Šteffek: Kamil Lhoták, Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby (2015), str. 371 | nerámováno, pasparta, číslo tisku 34/50

Periferie
kombinovaná technika

nerámováno, papír mírně poškozen, vpravo dole věnování autora, rozměry: 1) 7,5 x 14 cm, 2) 10,5 x 18,5 cm

Pohled na Prahu
olej na plátně,1927
v 70 ✕ š 100 cm

olej na plátně, fixováno na karton
v 40 ✕ š 31, 5 cm

olej na kartonu
v 40, 5 ✕ š 48 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Chlapci s kuželkami
olej na plátně,1960
v 85 ✕ š 64 cm

rámováno

Stojící ženy
tuš na papíře,1925
v 42 ✕ š 28,5 cm

Lesní interiér s břízami
olej na kartonu,1896
v 48, 5 ✕ š 32 cm

Provenience: Přiložen písemný znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy a PhDr. Mgr. Michaela Zachaře | rámováno

Portrét
olej na plátně
v 82 ✕ š 105 cm

Ryby pod hladinou
tempera na papíře,1981
v 32 ✕ š 48 cm

rámováno, zaskleno