Joan Miró
(1893 - 1983)

tisk na papíře

1964

v 36,5 ✕ š 26,5 cm

Signatura: značeno vpravo dole

rámováno, zaskleno, věnování autora "Pour Monsieur Baudier, amicalement", číslo tisku 130/150

#221066

Stráň s oblaky
olej na sololitu,1976
v 36 ✕ š 45, 5 cm

rámováno

Sám sobě nepřítelem
suchá jehla,1967
v 49 ✕ š 64 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, 2/16

lept na papíře,1948
v 10 ✕ š 15 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Cypřiše u vody
olej na plátně
v 58 ✕ š 46 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

v 34 ✕ š 99 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Moderní kompozice - velký formát
olej na plátně,2010
v 149, 5 ✕ š 199, 5 cm

nerámováno

Modlitba
olej na plátně,1997
v 75 ✕ š 55 cm

rámováno

Písečné duny
olej na sololitu,1989
v 29 ✕ š 45 cm

rámováno

Modlitba
v 33 ✕ š 23,5 cm

volně ložno, číslo tisku 21/200

Mount Rouge
barevná litografie,1963
v 36 ✕ š 50 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, 7/200

Mrtvá ryba
kvaš na papíře,1946
v 17 ✕ š 40, 5 cm

Provenience: na zadní straně autorský přípis | rámováno, pasparta, zaskleno

O přestávce
olej na plátně,1920
v 120 ✕ š 75 cm

Pohled na Prahu
kaseinová malba na sololitu
v 40 ✕ š 55 cm
Signatura: nesignováno

olej na kartonu
v 28 ✕ š 37 cm

rám mírně poškozen

olej na plátně,1926
v 73 ✕ š 60 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa | Vystavováno: Vystaveno na výstavě Umělecké besedy v Obecním domě 10. 11. - 9. 12. 1934, číslo katalogu 49 | rámováno

Pan Blecha / Pán s dalekohledem
Signatura: značeno na zadní straně

nerámováno, rozměry 1) 19 x 13 cm, 2) 11,5 x 28,5 cm

Peníz daně
koláž,1968
v 70,5 ✕ š 50 cm

Vjezd do Jeruzaléma
barevná litografie,1992
v 29 ✕ š 22 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Zimní krajina
olej na kartonu
v 55 ✕ š 68 cm

Vystavováno: Výstava ve Strakonicích v roce 1947, číslo katalogu 35 | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Zacheus
lept,1963
v 16 ✕ š 13, 8 cm
Signatura: nesignováno