Rybáři v Concarneau (Bretaň)

barevná litografie

1912

v 32, 5 ✕ š 27 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, č. 56

Publikováno: T. F. ŠIMON CATALOGUE RAISONNÉ of the GRAPHIC ART (http://tfsimon.com/Graphic-List.html), položka AP1 (rok 1912)

#210898

Carské Rusko
tuš na papíře,1928 - 1929
v 33 ✕ š 20 cm

Publikováno: Širým světem, roč. 6 (1928 - 29), číslo 8 | nerámováno, volně loženo

Au 900/1000,1888
Ø 21 mm / 6, 46 g

Franc Josef I.

Stroj pouště v krajině
litografie,1972
v 24,5 ✕ š 52 cm

Publikováno: Libor Šteffek: Kamil Lhoták, Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby (2015), str. 334 | rámováno, zaskleno, číslo tisku 17/68

Děti na pláži
olej na plátně
v 25 ✕ š 40 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Propalovaná koláž
propalovaná koláž,1981
v 70 ✕ š 50,5 cm
Signatura: dole uprostřed

rámováno

v 34 ✕ š 99 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Více hlav, více rozumu
barevná litografie,1990
v 24 ✕ š 17 cm

nerámováno, volně loženo

Aeroplán nad nádrží
litografie,1979
v 20 ✕ š 13 cm

Divočáci
olej na plátně
v 50 ✕ š 65 cm

rám mírně poškozen

Ležící žena
litografie na papíře,1945
v 24 ✕ š 29,5 cm

nerámováno, pasparta, číslo tisku 22/300

Stojící ženy
tuš na papíře,1925
v 42 ✕ š 28,5 cm

monotyp,1964
v 59 ✕ š 35 cm

pasparta, zaskleno, 4/5

Embrio
olej na sololitu,1979
v 46, 5 ✕ š 57 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora, číslo katalogu 2994, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem | rámováno, rám mírně poškozen

Svatovítské věže v Praze
akvarel na papíře
v 45 ✕ š 32 cm

rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta

Klíčnice
olovo, cín, zlato,1994
v 60, 8 ✕ š 15, 5 cm

Zimní krajina
olej na kartonu
v 24, 5 ✕ š 34 cm

rámováno

Cypřiše u vody
olej na plátně
v 58 ✕ š 46 cm

olej na plátně
v 33 ✕ š 40 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: na zadní straně štítek autora, přiložen písemný znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | rámováno

Francie
olej na sololitu
v 76 ✕ š 110 cm
Signatura: nesignováno

nerámováno, malba mírně poškozena

Pražský motiv - Nový Svět
olej na kartonu,1912
v 35 ✕ š 50 cm