Zničená hudba

sklo, vinylová deska

1963 - 79

v 33 ✕ š 33 cm

zaskleno

#220977

Mach a Šebestová
barevná litografie
v 36 ✕ š 25 cm

volně loženo, číslo tisku 23/55

Sekerka ve sněhu
suchá jehla,1955
v 13, 4 ✕ š 8, 3 cm

Nábřeží u Jiráskova mostu (od Smíchova)
olej na plátně, fixováno na karton
v 78, 5 ✕ š 104 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Noční chodec
běloba na černém papíře,1945
v 11, 5 ✕ š 8, 5 cm

Vystavováno: v roce 2004 Galerie Vltavín | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Ke zdi nářků
olej na plátně,1993 - 1999
v 50 ✕ š 60 cm

olej na dřevěné desce
v 117 ✕ š 61 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: Získáno z rodiny autora | nerámováno, mírně poškozeno

Letní krajina s řekou
olej na plátně
v 50 ✕ š 65, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Akt
akryl na plátně,1970
v 92,5 ✕ š 81 cm
Signatura: signováno na zadní straně

Provenience: získáno z atelieru autora | rámováno

v 63, 5 ✕ š 85 cm

Provenience: z umělecké pozůstalosti autora | rámováno, pasparta, zaskleno

Abstrakce
serigrafie,1984
v 73 ✕ š 51 cm

nerámováno, volně loženo, 7/18

Klíčnice
olovo, cín, zlato,1994
v 60, 8 ✕ š 15, 5 cm

Konvolut 9 kusů skic
v 27 ✕ š 18 cm

Námluvy
v 38 ✕ š 34 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno

au 999/1000,2011
Ø 16 mm / 3, 11 g

Autor Mgr. Petr Horák, náklad 1000 ks

lept na papíře,1948
v 10 ✕ š 15 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Ochránce
olej na kartonu,2020
v 69, 5 ✕ š 70 cm

rámováno

Bachčisarajská fontána
olej na kartonu
v 57, 5 ✕ š 41, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

olej na plátně
v 51, 5 ✕ š 94 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Aeroplán nad nádrží
litografie,1979
v 20 ✕ š 13 cm

tisk na papíře,1964
v 36,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: značeno vpravo dole

rámováno, zaskleno, věnování autora "Pour Monsieur Baudier, amicalement", číslo tisku 130/150