Milan Knížák

(1940)

Zničená hudba
sklo, vinylová deska,1963 - 79
v 33 ✕ š 33 cm

zaskleno

Náušnice
koláž,1963 - 79
v 47 ✕ š 32, 5 cm

rámováno, zaskleno

Židle
olej na papíře,1982
v 67 ✕ š 49 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

olej na papíře,1985
v 62 ✕ š 44 cm

rámováno, pasparta, zaskleno