František Tichý
(1896 - 1961)

Dáma s vějířem

1957

v 13, 5 ✕ š 9 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

#210063

olej na plátně, plátno fixováno na dřevo,1986
v 30, 5 ✕ š 31 cm

nerámováno, značeno na zadní straně, mírně poškozeno

Archibaldovy nepřístojnosti
akvarel na papíře,2007
v 16 ✕ š 12, 5 cm

v 41 ✕ š 58 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem

akvarel, tuš na papíře,1975
v 60, 5 ✕ š 42 cm

Arcimboldo
barevná litografie,1972
v 40 ✕ š 30 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Baba (Podbaba)
olej na plátně,1956
v 50 ✕ š 70 cm

Slatina
olej na kartonu
v 53, 5 ✕ š 70 cm
Signatura: Nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko a přípis autora

Provenience: Přiložen písemný znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | rámováno, rám a malba mírně poškozeny, na zadní straně pozůstalostní razítko

Thámár
v 20, 5 ✕ š 14, 5 cm

rámováno, zaskleno

Katedrála Notre-Dame
olej na plátně
v 60, 5 ✕ š 76 cm

rámováno

Stromořadí
olej na kartonu
v 50 ✕ š 64, 5 cm

rámováno

barevná litografie,1972
v 39, 5 ✕ š 29, 5 cm

Tanec pastýřský
olej na plátně,1937
v 50 ✕ š 48

rámováno, na zadní straně přípis od autorky

Lineární partitura
barevná litografie,1979
v 42, 5 ✕ š 32, 5 cm

rámováno, zaskleno

Letní odpoledne u řeky
olej na kartonu
v 39 ✕ š 47 cm

olej na kartonu

koláž,1977
v 60 ✕ š 41 cm
Signatura: Nesignováno

kombinovaná technika na papíře,1993
v 44 ✕ š 64 cm

nerámováno, mírně poškozeno

kombinovaná technika na papíře,1977
v 52 ✕ š 35 cm

kombinovaná technika,22. 12. 2009
v 38 cm
Signatura: na spodní straně

mírně poškozeno, autorská adjustace

lak na sololitu,1997
v 60 ✕ š 70 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny