Letní odpoledne u řeky

olej na kartonu

v 39 ✕ š 47 cm

Signatura: vlevo dole

olej na kartonu

#210031


Další položky v aukci

Ex libris 1985 Jan Werich
litografie na papíře,1985
v 11, 5 ✕ š 6, 5 cm
Signatura: v dolní části

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Detail položky
Hlava
bronz
v 8, 5 ✕ š 14 cm
Signatura: značeno na zadní straně monogramem HP
Detail položky
Velká parádnice
olej na sololitu,1968
v 88 ✕ š 64 cm
Signatura: vpravo dole

Provenience: Přiložen znalecký posudek dcery autora, paní A. Pilařové - Belotsvetové | rámováno, rám mírně poškozen

Detail položky
Notre Dame za soumraku
barevná litografie
v 30, 5 ✕ š 37, 5 cm
Signatura: vpravo dole

rámováno, pasparta, zaskleno, č. 154

Detail položky
Zelený kříž
monotyp,1973
v 35, 5 ✕ š 29 cm
Signatura: uprostřed dole

rámováno, pasparta, zaskleno

Detail položky
Moderní kompozice
lept na papíře,1976
v 48 ✕ š 65 cm
Signatura: vpravo dole

rámováno, pasparta, zaskleno, 7/20

Detail položky
Bez názvu
serigrafie na papíře,2010
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: vpravo dole

Provenience: z rodinné sbírky autora | rámováno, zaskleno, 14/43

Detail položky
Au 986/1000,1915
Ø 20 mm / 3, 49 g

mírně poškozeno

Detail položky
Portrét malíře J. B. Pospíšila
olej na plátně,1945
v 99 ✕ š 79

nerámováno

Detail položky
10 Rubl 1899
Au 900/1000,1899
Ø 22 mm / 8, 59 g

poškozeno

Detail položky
Stopy materiálů
aktivní grafika na papíře,1958
v 7, 8 ✕ š 10, 3 cm
Signatura: vpravo dole tužkou

Publikováno: Vladimír Boudník; Kompletní soupis grafického díla (Vladislav Merhaut, 2020, str. 151), Umění je abstrakce, (Z. Primus, 2003, str. 64), Mezi avantgardou a undergroundem, (Primus, 2004, str. 75) | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, papír mírně poškozen Dílo je příkladem aktivní grafiky, při jejímž zhotovení uplatnil Boudník nástroje, které měl k dispozici na svém pracovišti v továrně. Tuto inovativní techniku užíval od roku 1955.

Detail položky
J. London, Joe mezi piráty
kvaš na papíře,1938
v 32 ✕ š 31 cm
Signatura: vpravo dole

Provenience: posouzeno MgA. Jakubem Slukou, kurátorem výstavy Širým světem | Publikováno: Zdeněk Burian - Širým světem, katalog k výstavě konané v Obecním domě v roce 2019 | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Detail položky
Moderní kompozice
kombinovaná technika na papíře,1981
v 39, 5 ✕ š 53 cm
Signatura: uprostřed dole

rámováno, zaskleno

Detail položky
Au 986/1000,1915
Ø 39, 5 mm / 13, 96 g

mírně poškozeno

Detail položky
Baba (Podbaba)
olej na plátně,1956
v 50 ✕ š 70 cm
Signatura: vlevo dole

rámováno, malba mírně poškozena, na zadní straně přípis autora

Detail položky
Vegetace
olej na sololitu,1972
v 15 ✕ š 38, 5 cm
Signatura: vlevo dole

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Detail položky
Au 900/1000,1811
Ø 21 mm

6, 45 g, poškozeno

Detail položky
Larva
suchá jehla na papíře,1968
v 27 ✕ š 23 cm
Signatura: vpravo dole

nerámováno, volně loženo

Detail položky
Na pláži
olej, tempera na papíře
v 34 ✕ š 95
Signatura: vpravo dole

Provenience: Z rodinné pozůstalosti autora | rámováno, zaskleno

Detail položky
Přístav Le Ciotat
olej na kartonu
v 37 ✕ š 54 cm
Signatura: vpravo dole

rámováno

Detail položky