Adriena Šimotová
(1926 - 2014)

1976

v 48 ✕ š 65 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 7/20

#210078

Velká parádnice
olej na sololitu,1968
v 88 ✕ š 64 cm

v 8, 5 ✕ š 14 cm
Signatura: značeno na zadní straně monogramem HP
Notre Dame za soumraku
barevná litografie
v 30, 5 ✕ š 37, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, č. 154

Balvany
tisk z perforovaného plechu na papíře,1971
v 25, 5 ✕ š 38, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

v 39, 5 ✕ š 53 cm

rámováno, zaskleno

Krajina s odpadem
olej na sololitu,1976
v 7, 3 ✕ š 11, 3 cm

Larva
suchá jehla na papíře,1968
v 27 ✕ š 23 cm

nerámováno, volně loženo

olej na plátně,1935
v 55, 5 ✕ š 39 cm

Vegetace
olej na sololitu,1972
v 15 ✕ š 38, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Monte Vipera na Pelješaci
olej na kartonu,1922
v 28 ✕ š 40 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Venkovské stavení
olej na sololitu,1976
v 7, 5 ✕ š 11, 5 cm

Ruka Williama Shakespeara
lept na papíře,1985
v 15, 9 ✕ š 11, 1 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Kresba reliéfu
kombinovaná technika na papíře,1977
v 62 ✕ š 44, 5 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem

Letní odpoledne u řeky
olej na kartonu
v 39 ✕ š 47 cm

olej na kartonu

Tanec pastýřský
olej na plátně,1937
v 50 ✕ š 48

rámováno, na zadní straně přípis od autorky

Ø 20 mm / 3, 49 g

mírně poškozeno

Břízy
olej na plátně
v 69 ✕ š 89 cm

lak na sololitu,1997
v 60 ✕ š 70 cm

Bílé rytmy na černé
dřevoryt na japonském ručním papíře,1920
v 25 ✕ š 40 cm
Signatura: značeno v tisku a autorským razítkem vpravo dole

Portrét malíře J. B. Pospíšila
olej na plátně,1945
v 99 ✕ š 79

nerámováno