Jiří John
(1923 - 1972)

Motýl

1968

v 23, 5 ✕ š 27, 5 cm

nerámováno, volně loženo

#210081

Velká parádnice
olej na sololitu,1968
v 88 ✕ š 64 cm

Hra v autě
suchá jehla, mezzotinta na papíře,1976
v 63 ✕ š 49, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

v 8, 5 ✕ š 14 cm
Signatura: značeno na zadní straně monogramem HP
koláž,1977
v 60 ✕ š 41 cm
Signatura: Nesignováno

rámováno, zaskleno antireflexním sklem

Notre Dame za soumraku
barevná litografie
v 30, 5 ✕ š 37, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, č. 154

Letní odpoledne u řeky
olej na kartonu
v 39 ✕ š 47 cm

olej na kartonu

v 39, 5 ✕ š 53 cm

rámováno, zaskleno

Ø 39, 5 mm / 13, 96 g

mírně poškozeno

Květinové nábřeží v Paříži
akvarel, běloba na papíře
v 48 ✕ š 31, 5 cm
Signatura: signováno vpravo dole s přípisem

Kresba reliéfu
kombinovaná technika na papíře,1977
v 62 ✕ š 44, 5 cm

Ruka Williama Shakespeara
lept na papíře,1985
v 15, 9 ✕ š 11, 1 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Hlava černošky
akvarel na papíře,1912
v 23 ✕ š 15, 5 cm

Zátiší s kyticí žlutých květů
olej na plátně,1920
v 63 ✕ š 47 cm

Provenience: přiložen písemný posudek historika umění PhDr. Arno Paříka | rámováno, vyřezávaný a polychromovaný rám, mírně poškozeno

Břízy
olej na plátně
v 69 ✕ š 89 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Larva
suchá jehla na papíře,1968
v 27 ✕ š 23 cm

nerámováno, volně loženo

Tanec pastýřský
olej na plátně,1937
v 50 ✕ š 48

rámováno, na zadní straně přípis od autorky

Ø 20 mm / 3, 49 g

mírně poškozeno

Portrét malíře J. B. Pospíšila
olej na plátně,1945
v 99 ✕ š 79

nerámováno

Zvuky hodin
lept na papíře,1912
v 27 ✕ š 22 cm
Signatura: značeno v tisku a autorským razítkem vpravo dole

Městské zákoutí
olej na plátně
v 56 ✕ š 46 cm
Signatura: vlevo dole, vpravo přípis autora

rámováno, mírně poškozeno