Andrej Bělocvětov
(1923 - 1997)

Velká parádnice

olej na sololitu

1968

v 88 ✕ š 64 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Provenience: Přiložen znalecký posudek dcery autora, paní A. Pilařové - Belotsvetové

#210094

Tanec pastýřský
olej na plátně,1937
v 50 ✕ š 48

rámováno, na zadní straně přípis od autorky

Hra v autě
suchá jehla, mezzotinta na papíře,1976
v 63 ✕ š 49, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

v 8, 5 ✕ š 14 cm
Signatura: značeno na zadní straně monogramem HP
koláž,1977
v 60 ✕ š 41 cm
Signatura: Nesignováno

rámováno, zaskleno antireflexním sklem

Notre Dame za soumraku
barevná litografie
v 30, 5 ✕ š 37, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, č. 154

Letní odpoledne u řeky
olej na kartonu
v 39 ✕ š 47 cm

olej na kartonu

V lese
olej na plátně
v 32 ✕ š 41 cm

Vystavováno: Goltzova tvrz | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

v 39, 5 ✕ š 53 cm

rámováno, zaskleno

Ø 39, 5 mm / 13, 96 g

mírně poškozeno

Květinové nábřeží v Paříži
akvarel, běloba na papíře
v 48 ✕ š 31, 5 cm
Signatura: signováno vpravo dole s přípisem

Kresba reliéfu
kombinovaná technika na papíře,1977
v 62 ✕ š 44, 5 cm

Hlava černošky
akvarel na papíře,1912
v 23 ✕ š 15, 5 cm

Zátiší s kyticí žlutých květů
olej na plátně,1920
v 63 ✕ š 47 cm

Provenience: přiložen písemný posudek historika umění PhDr. Arno Paříka | rámováno, vyřezávaný a polychromovaný rám, mírně poškozeno

Larva
suchá jehla na papíře,1968
v 27 ✕ š 23 cm

nerámováno, volně loženo

Zvuky hodin
lept na papíře,1912
v 27 ✕ š 22 cm
Signatura: značeno v tisku a autorským razítkem vpravo dole

Ø 20 mm / 3, 49 g

mírně poškozeno

Ex libris 1985 Jan Werich
litografie na papíře,1985
v 11, 5 ✕ š 6, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Portrét malíře J. B. Pospíšila
olej na plátně,1945
v 99 ✕ š 79

nerámováno

Městské zákoutí
olej na plátně
v 56 ✕ š 46 cm
Signatura: vlevo dole, vpravo přípis autora

rámováno, mírně poškozeno

Převozník
olej na plátně,1957
v 32 ✕ š 42 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: přiložen odborný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa | rámováno