Oldřich Kulhánek
(1940 - 2013)

Torzo

litografie

1996

v 65 ✕ š 48, 5 cm

rámováno, zaskleno, 63/100

#221514

Dáma v klobouku
v 48 ✕ š 27,5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Smíchovský přístav
olej na kartonu
v 50 ✕ š 60 cm

rámováno

Jitro, cyklus "Ateliér"
olejová tempera na kartonu,1950
v 83 ✕ š 58 cm

rámováno

Krajina s krychlí
lept na papíře,1971
v 28 ✕ š 44 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem

Zátiší s květinami
olej na plátně
v 80 ✕ š 110 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Ilustrace z kalendáře
akvarel na papíře
v 24 ✕ š 24 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Nádraží
muchláž,1969
v 33 ✕ š 44, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Reklamní sloup s bicyklem
litografie,1982
v 21, 5 ✕ š 15 cm

Publikováno: Libor Šteffek: Kamil Lhoták, Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby, Praha, 2015, str. 385 | rámováno, pasparta, zaskleno

Hlava psa
kolorovaný linoryt,1920
v 9,5 ✕ š 6 cm

Publikováno: V soupisu díla číslo 9 | nerámováno, volně loženo

Ze Schönberské zahrady
olej na plátně, fixováno na kartonu,1931
v 41 ✕ š 50,5 cm

Karlovy lázně
akvarel na papíře
v 43 ✕ š 52, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Poloha
akvarel na papíře,2001
v 220 ✕ š 120 cm

nerámováno, volně loženo

Scéna s drakem
olej na kartonu,1987
v 35 ✕ š 23 cm

rámováno, pasparta

Boubínský prales
tužka na papíře, papír fixován na plátno,1905
v 127 ✕ š 100 cm

rámováno, zaskleno

olej na kartonu
v 40 ✕ š 50 cm

rámováno

olej na sololitu
Ø 7 cm

rámováno

Skica pro Pardubice
olovo, cín, zlato,1994
v 48,5 cm

Přístav
litografie,1949
v 23 ✕ š 30,5 cm

nerámováno, volně loženo,

Podvečerní krajina
olej na plátně
v 50 ✕ š 70 cm

Moravské slavnosti
olej na plátně
v 70 ✕ š 90 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno