Karel Marx
(1928 - 2015)

Piráti

olej na plátně

v 29 ✕ š 41 cm

rámováno, pasparta

#221512

Skejťačky
olej na dřevě,2014
v 38 ✕ š 51, 5 cm

Provenience: na zadní straně přípis autorky, z ateliéru autorky | nerámováno

Holčička
akvarel na papíře,1954
v 24 ✕ š 15, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Buddha
kouř na desce,1994
v 25 ✕ š 20,5 cm
Alena
olovo, cín, zlato,1992
v 64 cm

olej plátno na kartonu
v 23 ✕ š 37, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Olbrame!
v 42 ✕ š 24,5 cm

Poloha
akvarel na papíře,2001
v 220 ✕ š 120 cm

nerámováno, volně loženo

Zámecké schody
olej na plátně,1901
v 70 ✕ š 45 cm

Kytice z Českých luhů a hájů
olej na plátně,1940
v 81 ✕ š 101 cm

Ledaři (Písek)
olej na plátně,1926
v 70 ✕ š 100 cm

Život
litografie,2003
v 57 ✕ š 72 cm

rámováno, zaskleno, 30/100

Archanděl Michael s drakem
olovo, cín, zlato,1976
v 34 ✕ š 34, 5 cm
Signatura: 2 x na zadní straně

Příjezd hudebního tria do hor
barevná litografie,1983
v 48 ✕ š 32 cm

Publikováno: Adolf Born, Slovart, 1999, str. 296 | rámováno, pasparta, zaskleno, 28/70

V přístavu
olej na kartonu
v 35 ✕ š 62 cm

Havrani
kombinovaná technika na papíře,1970
v 25,5 ✕ š 23 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Hodinový hotel
olej na sololitu,1990
v 30 ✕ š 24 cm

Provenience: na zadní straně přípis autorky | rámováno

Ilustrace "Proboha pomoc, mně ulítl pes"
tuš, běloba na papíře,1935
v 21 ✕ š 33,5 cm

Publikováno: ilustrace do Lidových novin | nerámováno, volně loženo

Jednorožec
barevná litografie
v 48,5 ✕ š 37,5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 24/70

Interiér
v 57 ✕ š 76 cm

Zimní podvečer
olej na kartonu
v 30 ✕ š 49,5 cm

rámováno, zaskleno