František Emler
(1912 - 1992)

olej, tempera na papíře

v 31 ✕ š 42 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

#221545

Z cyklu Studna ve věži - Fragmenty snů
zinkografie,1967
v 21, 5 ✕ š 15, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 10/69, je jednou z 10 těchto grafik, které byly kolorovány

Smíchovský přístav
olej na kartonu
v 50 ✕ š 60 cm

rámováno

olej na kartonu
v 33, 5 ✕ š 50 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Pasáček
asambláž,1960
v 23, 5 ✕ š 35 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Krajina s krychlí
lept na papíře,1971
v 28 ✕ š 44 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem

Duše vztažená
bronz,1999
v 64 cm

Chalupy
akvarel na papíře,1934
v 45,5 ✕ š 62,5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Dva štěpy v poli
olej na plátně,1942 - 44
v 38 ✕ š 60 cm

Provenience: na zadní straně štítek autora | Vystavováno: Jízdárna pražského hradu, září, listopad 1956 | rámováno

Kolotoč života
barevný lept na papíře,1983
v 49 ✕ š 58 cm

rámováno

Carmen
serigrafie,2005
v 35 ✕ š 21 cm

nerámováno, volně loženo, 19/20

Zimní krajina III
olej na plátně
v 80,5 ✕ š 100 cm

olej na plátně
v 140,5 ✕ š 120,5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Interiér
v 57 ✕ š 76 cm

Vítr smrti
tuš, běloba na papíře,1978
v 19 ✕ š 15 cm

Chalupy v zimě
olej na kartonu
v 53 ✕ š 68 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Most Sully v zimě
barevný lept na papíře,1926
v 33 ✕ š 38 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, č. 213

Chtěl jsem kvítí - noc jen slzy měla
suchá jehla na papíře,1987
v 13,5 ✕ š 10,5 cm

nerámováno, volně loženo

Hudební zátiší
podmalba na skle
v 50 ✕ š 60 cm

rámováno

Kralupy
olej na kartonu,1929
v 60 ✕ š 70 cm

Vystavováno: Dům osvěty v Kralupech nad Vltavou | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

suchá jehla na papíře,1979
v 30,5 ✕ š 21,5 cm

nerámováno, volně loženo, 5/20