15 x dívka a růže pro štěstí

suchá jehla, mezzotinta

2006

v 33, 5 ✕ š 49, 5 cm

rámováno, zaskleno

Provenience: dar od autora

#233577

Pryč s jarem, létem, podzimem a zimou!
v 16, 5 ✕ š 10, 5 cm

nerámováno

Oblékání
olej na kartonu
v 30 ✕ š 40 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Černý ráj
tuš, běloba na papíře,1948
v 22 ✕ š 18, 5 cm

Publikováno: Emil Holub: Černý ráj, Toužimský a Moravec Praha, str. 215 | rámováno, pasparta, zaskleno, ilustrace ke knize Emila Holuba Černý ráj

Beethoven v železárnách
olej na plátně
v 70 ✕ š 100 cm

Provenience: přiložena fotografie autora s dílem | rámováno

Vousáč
v 17 ✕ š 22 cm

nerámováno

v 35 ✕ š 44 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno

Červenec
suchá jehla,1970
v 14, 5 cm ✕ š 11, 5 cm

nerámováno

Dopis
malba na porcelánu
v 27, 5 ✕ š 22 cm

rámováno, malba dle Franze von Defreggera

Baletní představení
olej na sololitu
v 34 ✕ š 60 cm

rámováno

Ozdobný květ
v 29 ✕ š 36 cm

nerámováno, papír mírně poškozen

Ptáček
v 10 ✕ š 9 cm

Obličej
akvarel na papíře,2002
v 29 ✕ š 43 cm

rámováno, zaskleno

Ruka s ratolestí
papírový reliéf, zlaceno,1989
v 21 ✕ š 14, 5 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | nerámováno, volně loženo

Kubištovo zátiší
suchá jehla,1975
v 26, 5 ✕ š 23, 5 cm

nerámováno, pasparta, 30/50

Dialog - velký formát
olej na plátně,1891
v 112 ✕ š 87 cm

Provenience: mimořádné dílo autora | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Konvolut 2 kreseb
akvarel na papíře
v 19 ✕ š 15 cm
Signatura: vlevo a vpravo dole

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

New York
barevná serigrafie
v 50 ✕ š 80 cm

nerámováno, 313/450

Baletka
olej na plátně
v 93 ✕ š 66 cm

rámováno

Parníky
olej na sololitu
v 15 ✕ š 30 cm

rámováno

Řídící věž
kombinovaná technika na papíře,1958
v 33 ✕ š 45 cm

nerámováno