Vladimír Boudník
(1924 - 1968)

Aktivní grafika

aktivní grafika na papíře

1960

v 16 ✕ š 22 cm

nerámováno, 25/50

Provenience: získáno od autora

#233606

Oblékání
olej na kartonu
v 30 ✕ š 40 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Obličej
akvarel na papíře,2002
v 29 ✕ š 43 cm

rámováno, zaskleno

Vousáč
v 17 ✕ š 22 cm

nerámováno

Červenec
suchá jehla,1970
v 14, 5 cm ✕ š 11, 5 cm

nerámováno

v 35 ✕ š 44 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno

Ozdobný květ
v 29 ✕ š 36 cm

nerámováno, papír mírně poškozen

Dopis
malba na porcelánu
v 27, 5 ✕ š 22 cm

rámováno, malba dle Franze von Defreggera

Baletní představení
olej na sololitu
v 34 ✕ š 60 cm

rámováno

Ptáček
v 10 ✕ š 9 cm

Kubištovo zátiší
suchá jehla,1975
v 26, 5 ✕ š 23, 5 cm

nerámováno, pasparta, 30/50

Dialog - velký formát
olej na plátně,1891
v 112 ✕ š 87 cm

Provenience: mimořádné dílo autora | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Konvolut 2 kreseb
akvarel na papíře
v 19 ✕ š 15 cm
Signatura: vlevo a vpravo dole

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

New York
barevná serigrafie
v 50 ✕ š 80 cm

nerámováno, 313/450

Baletka
olej na plátně
v 93 ✕ š 66 cm

rámováno

Parníky
olej na sololitu
v 15 ✕ š 30 cm

rámováno

Pryč s jarem, létem, podzimem a zimou!
v 16, 5 ✕ š 10, 5 cm

nerámováno

Řídící věž
kombinovaná technika na papíře,1958
v 33 ✕ š 45 cm

nerámováno

Léto v polích
olej na kartonu
v 24, 5 ✕ š 33 cm

rámováno

Starý ještěr
suchá jehla,1954
v 13, 5 ✕ š 8, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Sblížení
papírový reliéf, zlaceno,1997
v 34 ✕ š 24 cm