Zdeněk Burian
(1905 - 1981)

Neandrtálec - studie

okolo 1977

v 21, 5 ✕ š 21, 5 cm

Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno

#233520

Oblékání
olej na kartonu
v 30 ✕ š 40 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Obličej
akvarel na papíře,2002
v 29 ✕ š 43 cm

rámováno, zaskleno

Vousáč
v 17 ✕ š 22 cm

nerámováno

Červenec
suchá jehla,1970
v 14, 5 cm ✕ š 11, 5 cm

nerámováno

v 35 ✕ š 44 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno

Ozdobný květ
v 29 ✕ š 36 cm

nerámováno, papír mírně poškozen

Dopis
malba na porcelánu
v 27, 5 ✕ š 22 cm

rámováno, malba dle Franze von Defreggera

Baletní představení
olej na sololitu
v 34 ✕ š 60 cm

rámováno

Ptáček
v 10 ✕ š 9 cm

Provenience: číslo katalogu 8664, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem

Kubištovo zátiší
suchá jehla,1975
v 26, 5 ✕ š 23, 5 cm

nerámováno, pasparta, 30/50

Dialog - velký formát
olej na plátně,1891
v 112 ✕ š 87 cm

Provenience: mimořádné dílo autora | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Konvolut 2 kreseb
akvarel na papíře
v 19 ✕ š 15 cm
Signatura: vlevo a vpravo dole

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

New York
barevná serigrafie
v 50 ✕ š 80 cm

nerámováno, 313/450

Baletka
olej na plátně
v 93 ✕ š 66 cm

rámováno

Parníky
olej na sololitu
v 15 ✕ š 30 cm

rámováno

Řídící věž
kombinovaná technika na papíře,1958
v 33 ✕ š 45 cm

nerámováno

Léto v polích
olej na kartonu
v 24, 5 ✕ š 33 cm

rámováno

Sblížení
papírový reliéf, zlaceno,1997
v 34 ✕ š 24 cm

Fuji
barevný lept,1928
v 30 ✕ š 39 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 18/250

akryl na sololitu,1999
v 108 ✕ š 58 cm

rámováno, původní stav