Olbram Zoubek
(1926 - 2017)

Prsa Achillova

papírový reliéf, zlaceno

1985

v 42 ✕ š 25 cm

nerámováno, volně loženo

#233594

Pryč s jarem, létem, podzimem a zimou!
v 16, 5 ✕ š 10, 5 cm

nerámováno

Oblékání
olej na kartonu
v 30 ✕ š 40 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Černý ráj
tuš, běloba na papíře,1948
v 22 ✕ š 18, 5 cm

Beethoven v železárnách
olej na plátně
v 70 ✕ š 100 cm

Provenience: přiložena fotografie autora s dílem | rámováno

Vousáč
v 17 ✕ š 22 cm

nerámováno

v 35 ✕ š 44 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno

Baletní představení
olej na sololitu
v 34 ✕ š 60 cm

rámováno

Ozdobný květ
v 29 ✕ š 36 cm

nerámováno, papír mírně poškozen

Ruka s ratolestí
papírový reliéf, zlaceno,1989
v 21 ✕ š 14, 5 cm

Kubištovo zátiší
suchá jehla,1975
v 26, 5 ✕ š 23, 5 cm

nerámováno, pasparta, 30/50

Konvolut 2 kreseb
akvarel na papíře
v 19 ✕ š 15 cm
Signatura: vlevo a vpravo dole

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

New York
barevná serigrafie
v 50 ✕ š 80 cm

nerámováno, 313/450

Parníky
olej na sololitu
v 15 ✕ š 30 cm

rámováno

Řídící věž
kombinovaná technika na papíře,1958
v 33 ✕ š 45 cm

nerámováno

Léto v polích
olej na kartonu
v 24, 5 ✕ š 33 cm

rámováno

Sblížení
papírový reliéf, zlaceno,1997
v 34 ✕ š 24 cm

Nábřeží
akvatinta na papíře
v 49, 5 ✕ š 59 cm

Provenience: na zadní straně autorský štítek | rámováno, pasparta, zaskleno, autorský tisk

Fuji
barevný lept,1928
v 30 ✕ š 39 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 18/250

Aj bledý měsíčku
kombinovaná technika na papíře,1893
v 30 ✕ š 21 cm

rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno

tisk z perforovaného plechu,1984
v 53 ✕ š 74 cm

rámováno, zaskleno, 10/50