Olbram Zoubek

(1926 - 2017)

V roce 1996 byl oceněn státním vyznamenáním Medailí Za zásluhy I. stupně.

Zvěstování - Anděl
papírový reliéf, pozlaceno,2005
v 19 ✕ š 14, 5 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová | nerámováno

Stéla O. s padajícími vlasy
cín, olovo, zlato
v 65 ✕ š 14, 5 cm

Skica pro Pardubice
olovo, cín, zlato,1994
v 48, 5 cm

Hlava Adama
papírový reliéf, pozlaceno,1987
v 21 ✕ š 15 cm

Štěstěna
papírový reliéf, pozlaceno,2014
v 21 ✕ š 15 cm

Vítejte 2
olovo, cín, zlato,1996
v 63 cm

Žena, která se odevzdává
bronz,1980
v 166 cm

Libuše
olovo, cín, zlato,1998
v 72 cm

Jezerní panna
bronz,2003
v 70, 5 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová, dílo získáno současným majitelem přímo od autora

Duše vztažená
bronz,1999
v 64 cm

Letící
olovo, cín, zlato,1996
v 63 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | pocta obětem komunistické zvůle

Vzpomínka na Ifigenii
bronz,1997
v 93, 5 cm

Alfa pro Karvinou
bronz,2001
v 70 cm

Múza se svitkem a brkem
v 76 ✕ š 44 cm
Signatura: neznačeno

Hygie 3
olovo, cín, zlato,2007
v 56,5 cm
Signatura: nesignováno

Klíčnice
olovo, cín, zlato,1994
v 60, 8 ✕ š 15, 5 cm

Skica pro Pardubice
olovo, cín, zlato,1994
v 48,5 cm

Euterpé
v 44, 5 ✕ š 45 cm
Signatura: neznačeno