Zelný trh

v 24 ✕ š 31 cm

nerámováno, zažloutlý papír, mírně poškozeno

#233455

Oblékání
olej na kartonu
v 30 ✕ š 40 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Beethoven v železárnách
olej na plátně
v 70 ✕ š 100 cm

Provenience: přiložena fotografie autora s dílem | rámováno

Vousáč
v 17 ✕ š 22 cm

nerámováno

Baletní představení
olej na sololitu
v 34 ✕ š 60 cm

rámováno

Ozdobný květ
v 29 ✕ š 36 cm

nerámováno, papír mírně poškozen

Buňka
olej na plátně,1967
v 30 ✕ š 40 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno

Černý ráj
tuš, běloba na papíře,1948
v 22 ✕ š 18, 5 cm

Červený kruh
v 54 ✕ š 48 cm

rámováno, zaskleno, 58/90

Ruka s ratolestí
papírový reliéf, zlaceno,1989
v 21 ✕ š 14, 5 cm

Konvolut 2 kreseb
akvarel na papíře
v 19 ✕ š 15 cm
Signatura: vlevo a vpravo dole

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Léto v polích
olej na kartonu
v 24, 5 ✕ š 33 cm

rámováno

Nábřeží
akvatinta na papíře
v 49, 5 ✕ š 59 cm

Provenience: na zadní straně autorský štítek | rámováno, pasparta, zaskleno, autorský tisk

Aj bledý měsíčku
kombinovaná technika na papíře,1893
v 30 ✕ š 21 cm

rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno

tisk z perforovaného plechu,1984
v 53 ✕ š 74 cm

rámováno, zaskleno, 10/50

Negrelliho viadukt
olej na plátně,1960
v 79 ✕ š 95 cm

Provenience: mimořádné dílo významného člena skupiny Radar | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Ex libris Adolf Malý
barevný dřevoryt,1949
v 21, 5 ✕ š 14, 5 cm

nerámováno, pasparta

Prsa Achillova
papírový reliéf, zlaceno,1985
v 42 ✕ š 25 cm

Pryč s jarem, létem, podzimem a zimou!
v 16, 5 ✕ š 10, 5 cm

nerámováno

olej na kartonu
v 25 ✕ š 36, 5 cm

Rozhovor
olej na plátně,2001
v 35 ✕ š 45 cm

rámováno, původní stav